Operator produkcji

Miejsce pracy: Bydgoska 1, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prowadzenie procesu produkcyjnego na swoim stanowisku pracy, analiza parametrów technicznych i technologicznych procesu i wyrobu, korekta procesu technologicznego, kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz wyposażenia, praca w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Obsługa komputera MS Office
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe, techniczne
        • DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: GI GROUP POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
          Adres: GRZYBOWSKA 3/U6, 00-132 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
          Osoba do kontaktu: Weronika Gęsicka
          Numer telefonu: 508024636
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: brak danych
          koszenie trawników, pielenie rabat kwiatowych i krzewów, grabienie i wywożenie skoszonej roślinności, sprzątanie terenów zielonychz nieczystości, sprzątanie poboczy ulic z papierów, śmieci itp., sprzątanie pasów przeciwpożarowych, zamiatanie dróg komunikacyjnych, chodników.
          StPr/22/0760
          wynagrodzenie od 1 489 PLN

          praca przyprodukcji grzejników łazienkowych, obróbka ręczna i maszynowa stali, lutowanie
          StPr/22/0762
          wynagrodzenie od od 4 000 PLN

          Montaż instalacji elektrycznych domowych i przemysłowych
          StPr/22/0754
          wynagrodzenie od od 3 010 PLN

          Prace budowlane, wykończeniowe
          StPr/22/0755

          Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, prowadzenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych, organizacja uroczystości okolicznościowych
          StPr/22/0753
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN

          Praca z klientem, obsługa gotówkowa i bezgotówkowa klientów, doradztwo w zakresie [roduktów bankowych, zapoznanie się ze strukturą organizacyjna banku, zasadami kredytowania oraz dokumentacją kredytową, praca przy komputerze w ramach otrzymanych uprawnień, dbanie o pozytywny wizerunek banku
          StPr/22/0736

          StPr/22/0735

          dbanie o odpowiednia estetykę przygotowanych dań, właściwe gospodarowanie produktami spożywczymi, pilnowanie świeżości używanych produktów, wykonywanie poleceń szefa kuchni
          StPr/22/0723

          prowadzenie procesu produkcyjnego na swoim stanowisku pracy, analiza parametrów technicznych i technologicznych procesu i wyrobu, korekta procesu technologicznego, kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz wyposażenia, praca w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym
          StPr/22/0724

          pisanie na komputerze- pisanie pod dyktando, układanie poczty sądowej, zszywanie akt sądowych, wysyłanie wezwań, redagowanie pism, przygotowanie akt do wokandy, sporządzanie kopi i odpisów akt sądowych, układanie akt w archiwum
          StPr/22/0725