Nauczyciel przedszkola

Miejsce pracy: Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Grażyna MALANOWSKA
    Numer telefonu: 523332274
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
    układanie przewodów - kabli wykonywanie przewiertów, przebić montaż gniazd, lamp wykonywanie pomiarów elektrycznych prace konserwacyjne, porządkowe na placu budowy wykonywanie instalacji ziemnych - kabli, oświetleń zewnętrznych
    StPr/22/0882
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    dekretowanie i księgowanie dokumentów, obliczanie składek ZUS, obliczanie podatków PIT i VAT, sporządzanie list płac, czynności sekretarskie
    StPr/22/0877
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Praca przy instalacjach i urządzeniach elektrycznych i elektroenergetycznych.
    StPr/22/0880
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Opieka nad dziećmi
    StPr/22/0863
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    wykonywanie czynności wchodzących w zakeres działalności internatu, planowanie i organizowanie pracy wychowawczej w internacie, sporządzanie rozkładów pracy wychowawców, prowadzenie dokumentacji, nadzorowanie i kontrola pracy wychowawców, współpraca z innymi działami zakładu poprawczego
    StPr/22/0859
    wynagrodzenie od od 3 597 do 4 224 PLN

    Praca biurowa, zdalna. Praca polega na sprzedaży usług szkoleniowych dla firm i osób prywatnych oraz pozyskiwaniu ogłoszeń rekrutacyjnych. W ramach obowiązków konsultant powinien raportować codziennie wyniki poprzez kontakt e-mail lub telefoniczny, bezpośredniemu przełożonemu. Uczymy wszystkiego od podstaw, wymagane są chęci, poprawne posługiwanie się językiem polskim oraz łatwość nawiązywania kontaktów.
    StPr/22/0849
    wynagrodzenie od od 22 PLN

    wylewanie masy wyrównawczej, szlifowanie, odkurzanie posadzki, gruntowanie, szpachlowanie, malowanie, moztaż wykładziny
    StPr/22/0842

    Utrzymanie porządku i czystości w osiedlach Spółdzielni,troska o estetykę zieleni na terenie osiedli Spółdzielni, utrzymanie ładu i porządku przy śmietnikach, wygrabianie i wyzbieranie śmieci z trawników, porządkowanie terenów zielonych, wygrabianie trawy po koszeniu w okresie jesienno - zimowym usuwanie śniegu i gołoledzi.
    StPr/22/0831
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    Nauczanie języka polskiego
    StPr/22/0823
    wynagrodzenie od od 3 079 PLN

    Nauczanie przedmiotu
    StPr/22/0824