Nauczyciel biologii

Miejsce pracy: GIMNAZJALNA 3, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziedziny biologii
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.11.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: biologia
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
    • DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: obowiązkowość, dokładność, systematyczność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. FLORIANA CEYNOWY
      Adres: GIMNAZJALNA 3, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Iwona Wilczarska
      Numer telefonu: 668356002
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: brak danych
      przekazania dokumentów:
      Prowadzenie zajęć i przygotowanie do egzaminu zawodowego.
      StPr/22/0990
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Prowadzenie zajęć, nauka słuchaczy języka migowego.
      StPr/22/0991

      Prowadzenie zajęć na kierunku technik masażysta, przygotowanie do egzaminy zawodowego.
      StPr/22/0992

      Przeprowadzanie napraw maszyn produkcyjnych, raportowanie zdarzeń, usuwanie usterek i awarii, montowanie, demontowanie urządzeń
      StPr/22/0652
      wynagrodzenie od od 3 010 do 4 000 PLN

      Remont instalacji elektrycznej maszyn przemysłowych oraz urządzeń elektrycznych usuwanie usterek i awarii urządzeń
      StPr/22/0653

      ustawianie i obsługa tokarki konwencjonalnej oraz frezarki konwencjonalnej, wykonywanie obróbki zgodnie z rysunkami technicznymi, dbanie o wysoką jakość produkcji
      StPr/22/0981
      wynagrodzenie od od 20 do 22 PLN

      Prowadzenie grupy przedszkolnej.
      StPr/22/0977

      Właściwe dla stanowiska nauczyciela.
      StPr/22/0974
      wynagrodzenie od od 3 424 PLN

      prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziedziny biologii
      StPr/22/0968

      naprawa samochodów osobowych, serwis ogumienia
      StPr/22/0960
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN