Operator forwardera (maszyny leśnej)

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 15/3, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa i wykańczanie bieżacych prac konserwatorskich i remontowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 19.12.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Operator maszyn leśnych (forwarder, harwester)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: praca przy budowie terenów inwestycyjnych
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO-ZIELEŃ" DASZKOWSKI ADRIAN
      Adres: Wojska Polskiego 15/3, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Adrian Daszkowski
      Numer telefonu: 602 431 562
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      udział w działaniach ratowniczo- gaśniczych w zmianowym rozkładzie czasu pracy
      StPr/23/0033
      wynagrodzenie od od 4 182 PLN

      obsługa elektronarzędzi, wiertarki stołowej, piły taśmowej, prace remontowe w zakładach produkcyjnych, montaż konstrukcji stalowych
      StPr/23/0029
      wynagrodzenie od od 3 700 PLN

      - koszenie trawy - sprzatanie terenu - zimą odśnieżanie - obsługa traktora
      StPr/23/0027
      wynagrodzenie od od 3 490 do 4 000 PLN

      obsługa kasowa oraz bieżące sprawy klientów, telefoniczne umawianie spotkań, obsługa kredytowa, praca na planach sprzedażowych
      StPr/23/0020
      wynagrodzenie od od 3 490 do 5 000 PLN

      nadzór i zarządzanie infrastrukturą informatyczną, wsparcie użytkowników systemów i aplikacji wykorzystywanych w tut. jednostce, administrowanie systemami, programami, aplikacjami zainstalowanymi na serwerach, nazdór nad urządzeniami aktywnymi w sieci, zapewnienie poprawności działania systemów informatycznych działających w sądzie, wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem sieci informatycznej sądu, instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania, usuwanie awarii komputerów i urządzeń peryferyjnych, współpraca z serwisami i nadzór nad zgłoszeniami
      StPr/23/0022
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Wykonywanie prac ślusarskich tj. cięcie i gięcie blachy, wiercenie, gwintowanie, spawanie. Obsługa urządzeń.
      StPr/23/0010
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      obsługa klienta, zamawianie paliwa, obsługa programów komputerowych, obsługa platformy rządowej, wystawianie faktur
      StPr/22/1111
      wynagrodzenie od od 3 490 PLN

      Obsługa i wykańczanie bieżacych prac konserwatorskich i remontowych.
      StPr/22/1102
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      obsługa klienta, przyjmowanie towarów, ekspozycja towarów, sprzątanie stanowiska pracy
      StPr/22/1086
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      aktywna współpraca i planowanie działań dotyczących spraw rozwoju firmy tworzenie ofert zgodnych z potrzebami klienta, realizowanie strategii sprzedażowej w oparciu o plany marketingowe, pozyskiwanie nowych klientów biznesowych, utrzymywanie stabilnych relacji z klientami stałymi, poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży i współpracy,
      StPr/22/1085
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN