Doradca klienta

Miejsce pracy: KLASZTORNA 15, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa kasowa oraz bieżące sprawy klientów, telefoniczne umawianie spotkań, obsługa kredytowa, praca na planach sprzedażowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 490 do 5 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
      Wymagania pożądane
      • średnie zawodowe, kierunek: bankowość, finanse, rachunkowość
        • DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: SOLUTIONS Marcin Burchacki
          Adres: 84-106 Mała Piaśnica 11H, powiat: pucki, woj: pomorskie
          Osoba do kontaktu: Katarzyna Depczyńska
          Numer telefonu: 500078103
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: cv
          udział w działaniach ratowniczo- gaśniczych w zmianowym rozkładzie czasu pracy
          StPr/23/0033
          wynagrodzenie od od 4 182 PLN

          obsługa elektronarzędzi, wiertarki stołowej, piły taśmowej, prace remontowe w zakładach produkcyjnych, montaż konstrukcji stalowych
          StPr/23/0029
          wynagrodzenie od od 3 700 PLN

          - koszenie trawy - sprzatanie terenu - zimą odśnieżanie - obsługa traktora
          StPr/23/0027
          wynagrodzenie od od 3 490 do 4 000 PLN

          obsługa kasowa oraz bieżące sprawy klientów, telefoniczne umawianie spotkań, obsługa kredytowa, praca na planach sprzedażowych
          StPr/23/0020
          wynagrodzenie od od 3 490 do 5 000 PLN

          nadzór i zarządzanie infrastrukturą informatyczną, wsparcie użytkowników systemów i aplikacji wykorzystywanych w tut. jednostce, administrowanie systemami, programami, aplikacjami zainstalowanymi na serwerach, nazdór nad urządzeniami aktywnymi w sieci, zapewnienie poprawności działania systemów informatycznych działających w sądzie, wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem sieci informatycznej sądu, instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania, usuwanie awarii komputerów i urządzeń peryferyjnych, współpraca z serwisami i nadzór nad zgłoszeniami
          StPr/23/0022
          wynagrodzenie od od 5 000 PLN

          Wykonywanie prac ślusarskich tj. cięcie i gięcie blachy, wiercenie, gwintowanie, spawanie. Obsługa urządzeń.
          StPr/23/0010
          wynagrodzenie od od 4 500 PLN

          obsługa klienta, zamawianie paliwa, obsługa programów komputerowych, obsługa platformy rządowej, wystawianie faktur
          StPr/22/1111
          wynagrodzenie od od 3 490 PLN

          Obsługa i wykańczanie bieżacych prac konserwatorskich i remontowych.
          StPr/22/1102
          wynagrodzenie od od 5 500 PLN

          obsługa klienta, przyjmowanie towarów, ekspozycja towarów, sprzątanie stanowiska pracy
          StPr/22/1086
          wynagrodzenie od od 3 010 PLN

          aktywna współpraca i planowanie działań dotyczących spraw rozwoju firmy tworzenie ofert zgodnych z potrzebami klienta, realizowanie strategii sprzedażowej w oparciu o plany marketingowe, pozyskiwanie nowych klientów biznesowych, utrzymywanie stabilnych relacji z klientami stałymi, poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży i współpracy,
          StPr/22/1085
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN