Zamknij

Fryzjer męski (barber)

Miejsce pracy: Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Strzyzenie włosów, brody, cover włosów i brody. Obsługa klienta, masaż oraz mycie i modelowanie włosów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 18.03.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: - certyfikat kursu barberskiego lub 6 mc-y staż
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Marcin SARNECKI
    Numer telefonu: 523332210
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
    Przygotowanie surowców do dań, przygotowanie posiłków, ekspozycja dań, obsługa maszyn.
    StPr/24/0336
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    przeprowadzanie społecznych i rolniczych badań ankietowych w terenie oraz telefonicznie, rejestracja, kontrola oraz komputerowe przetwarzanie ankiet
    StPr/24/0337
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    przyjmowanie zamówień, obsługa gości, obsługa płatności, przygotowywanie napoi ciepłych i zimnych, obsługa ekspresu, obsługa cateringów, wykonywanie poleceń przełożonego
    StPr/24/0329

    produkcja i nadzór nad przygotowywaniem jakościowego dań, współpraca z pozostałymi pracownikami, uzupełnianie dokumentacji HACCP, wykonywanie poleceń przełożonego, kontrola dostaw
    StPr/24/0330

    prace przy montażu konstrukcji stalowych, wiercenie, szlifowanie, cięcie
    StPr/24/0324

    prace magazynowe, układanie materiałów, segregacja, załadunek, rozładunek
    StPr/24/0325

    Obróbka drewna- frezowanie.
    StPr/24/0327

    Prace administracyjno-biurowe, organizacja narad, spotkań i inne czynności z tym związane.
    StPr/24/0312

    Prace porządkowe i prace remontowo-budowlane.
    StPr/24/0313

    szkolenie BHP i PPOŻ; prace porządkowe w sklepie i magazynie; układanie i rozmieszczanie towarów na półkach; obsługa klienta oraz kasy fiskalnej; reklamowanie i promowanie towarów; przyjmowanie towarów do magazynu i przygotowanie ich do sprzedaży; sporządzanie raportów i wydruków fiskalnych
    StPr/24/0306
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN