Zamknij

Robotnik budowlany

Nr oferty: StPr/24/1590Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gen. Józefa Hallera 4/12, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prace wykończeniowe, malowanie, elewacja budynków, suche zabudowy, sufity podwieszane.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Chęci do pracy, mile widziane prawo jazdy kat.B, mile widziane doświadczenie. Umowa o pracę, wynagrodzenie brutto od 4500 zł do 8000 zł. Praca na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MARK HOME INVESTMENT LOGISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Gen. Józefa Hallera 4/12, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorsk
    Osoba do kontaktu: Marek Włodarczyk
    Numer telefonu: 697 294 144, 665 490 555
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Prawidłowa obsługa i eksploatacja koparki oraz konserwacja powierzonego sprzętu, karczowanie lasów, sadów, terenów pod inwestycję.
    StPr/24/0686
    data rozpoczęcia pracy od 26.10.2024
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    Obsługa i wykańczanie bieżacych prac konserwatorskich i remontowych, zrywka biomas.
    StPr/24/0687
    data rozpoczęcia pracy od 10.11.2024

    Kierowanie pracownikami, znajmość dokumentacji projektowych, prawo jazdy kat. B, sumienność, odpowiedzialność, sprawność fizyczna. Praca przy nasadzaniu drzew i krzewów.
    StPr/24/0688
    data rozpoczęcia pracy od 20.10.2024
    wynagrodzenie od od 5 500 do 6 200 PLN

    Dbałość o sprzęt, wycinka, drzew przydrożnych, sumienność.
    StPr/24/0689
    wynagrodzenie od od 4 500 do 5 800 PLN

    Sadzenie drzew i krzewów, prace pielęgnacyjne terenów zilonych, porządkowanie terenu, inne prace, sumienność.
    StPr/24/0690
    wynagrodzenie od od 4 500 do 6 800 PLN

    właściwy dla stanowiska nauczyciela
    StPr/24/0681
    data rozpoczęcia pracy od 28.10.2024
    wynagrodzenie od od 1 908,67 PLN

    Prace porządkowe i prace remontowo-budowlane.
    StPr/24/0677
    data rozpoczęcia pracy od 14.10.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji. Oferujemy: - zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę - rozwój zawodowy - bogaty program szkoleń, w tym możliwość dofinansowania studiów - świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych - atrakcyjne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych oraz na życie - system premiowy Do aplikowania zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami. Stwarzamy pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Wyposażenie stanowiska pracy: - sprzęt komputerowy, - sprzęt biurowy. Warunki wykonywania pracy: - spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż., - polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę, - budynek 2 piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych, - stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1,2 piętrze, - drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie, - wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika, - przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia, - w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami. Nazwa komórki organizacyjnej: Wydział Świadczeń Emerytalno-Rentowych 4
    StPr/24/2686
    data rozpoczęcia pracy od 04.11.2024

    wznoszenie ścian nośnych i działowych.
    StPr/24/1588
    data rozpoczęcia pracy od 02.10.2024
    wynagrodzenie od od 5 000 do 10 000 PLN

    wykonywanie zbrojenia na budowie, szlowanie ław, wieńców, stropów.
    StPr/24/1589
    wynagrodzenie od od 4 500 do 8 000 PLN