Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Miejsce pracy: LASKOWICKA 6, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć dydaktycznych, opieka i wychowanie przygotowanie planów tygodniowych dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy współorganizowanie uroczystości przedszkolnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.09.2020
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
    Język:
    • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
      Uprawnienia:
      • DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Językowe Przedszkole Baśniowy Dworek
        Adres: LASKOWICKA 6, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Martyna Sternal
        Numer telefonu: 512070616
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: brak danych
        Bezpośrednie kontrolowanie wykonywanych robót budowlanych i przestrzegania przepisów BHP przez wykonawców robót budowlanych. Archiwizacja dokumentów budowy. Codzienne raportowanie przebiegu robót budowlanych.
        StPr/20/2220
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN

        obsługa kasy fisklanej obsługa terminalu płatniczego przyjmowanie towaru obsługa klienta obsługa programu S-Ben dbanie o utrzymanie porządku i czystości w sklepie obsługa klienta przy tankowaniu
        StPr/20/0708
        wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

        przygotowywanie elementów do piaskowania, wykonywanie czyszczenia strumieniowo-ściernego wyznaczonego obszaru; kontrolowanie procesu piaskowania, usuwanie zużytego ścierniwa z oczyszczonej powierzchni oraz uporządkowanie miejsca pracy
        StPr/20/0710
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        sprzątanie pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych, ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń sanitarnych
        StPr/20/0711
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        pomoc w przygotowaniu posiłków w kuchni szkolnej
        StPr/20/0712

        Malowanie, szpachlowanie, Prace ogólnobudowlane
        StPr/20/0692
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        właściwy dla stanowiska nauczyciela
        StPr/20/0693
        wynagrodzenie od od 2 782 PLN

        StPr/20/0694

        zapoznanie sie z materiałami elektrycznymi, indeksami i symbolami przyjmowanie towaru od firm zaopatrujących zapoznanie się z towarami i dostawcami wydawanie towaru i zapoznanie z nimi klientów zamawianie towaru, kwalifikacja logistyczna bezpośrednia sprzedaż, doradztwo klientom oraz inne prace w hurtowni obsługa programu sprzedażowego Magazyn, wpisywanie F-VAT, WZ, PZ wycena towaru, kosztorysowanie, zestawienia materiałowe
        StPr/20/0678

        Prowadzenie dokumentacji technicznej budynków, obsługa programów infromatycznych, nadzór nad dokumentacją prac inwestycyjnych.
        StPr/20/0679