Zamknij

Tokarz w metalu

Miejsce pracy: Bydgoska 1, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obróbka elementów metalowych, obsługa tokarki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.09.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, kierunek: tokarz
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie min. rok w zawodzie tokarza
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PMP Rolls & Service Sp.z o.o.
      Adres: Bydgoska 1, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Magdalena Starszak
      Numer telefonu: 515036202
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Aktywne pozyskiwanie i weryfikacja zleceniobiorców z rynków wschodnich. Tworzenie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych. Budowanie bazy kandydatów. Poszukiwanie innowacyjnych żródeł pozyskiwania kandydatów. Odpowiedzialność za budowanie trwałych relacji ze zleceniobiorcami. Przedstawianie kandydatom dostępnych ofert zleceń, dopasowanych do umiejętności. Organizowanie procesu przyjazdów kandydatów z zagranicy do Polski. Odpowiedzialność za sprawną komunikację, informowanie o statusie realizacji projektów, przygotowywanie raportów. Budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami i klientami pracodawcy. Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz Spółki.
      StPr/20/0937
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      wykonywanie izolacji przemysłowych, wykonywanie pokryć dachowych, praca na wysokościach
      StPr/20/0930
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 500 PLN

      Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy.Obsługa komputera.
      StPr/20/0924
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Prace glazurnicze
      StPr/20/0921
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Bezpośrednia obsługa klienta, obsługa imprez zorganizowanych, przygotowywanie zastawy, obsługa ekspresu, prasowanie, sprzątanie.
      StPr/20/0918

      Montarz instalacji elektrycznych dmowych i przemysłowych.
      StPr/20/0893

      Obróbka elementów metalowych, obsługa tokarki
      StPr/20/0812

      -transport czystej i brudnej pościeli -wywóz odpadów -obsługa maszyny czyszczącej (mop, polerka)
      StPr/20/0755

      obsługa maszyn stolarskich
      StPr/20/0729
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      prace związane z dociepleniami budynków
      StPr/20/0686
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN