Zamknij

Elektromonter

Miejsce pracy: Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Montarz instalacji elektrycznych dmowych i przemysłowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.09.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Marcin SARNECKI
    Numer telefonu: 523332210
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
    wykonywanie izolacji przemysłowych, wykonywanie pokryć dachowych, praca na wysokościach
    StPr/20/0930
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 500 PLN

    Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy.Obsługa komputera.
    StPr/20/0924
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Prace glazurnicze
    StPr/20/0921
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Obsługa programuewidencji TurboEwid 2000. Obsługa kserokopiarki, faksu oraz komputera. Przyjmowanie i wysyłanie poczty. Wydawanie decyzji i pism.
    StPr/20/0922
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    Pomoc w postaci wpisywania zleceń do systemu , awizacja kierowców w systemie .
    StPr/20/0920
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    Bezpośrednia obsługa klienta, obsługa imprez zorganizowanych, przygotowywanie zastawy, obsługa ekspresu, prasowanie, sprzątanie.
    StPr/20/0918

    Obsługa klientów, wykładanie towaru, dbanie o wizerunek i porządek na stanowisku pracy i w jego obrębie.
    StPr/20/0912

    Montarz instalacji elektrycznych dmowych i przemysłowych.
    StPr/20/0893

    Obróbka elementów metalowych, obsługa tokarki
    StPr/20/0812

    Sprzedaż towarów, organizacja dostaw, analiza i negocjacja cen z dostawcami. Kontrola stanów magazynowych, utrzymanie kontaktów z dostawcami, wybór żródeł zaopatrzenia.
    StPr/20/0803