Zamknij

Sprzedawca Kasjer

Miejsce pracy: Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 15, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa klientów, wykładanie towaru, dbanie o wizerunek i porządek na stanowisku pracy i w jego obrębie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
      Wymagania pożądane
      • obsługa kasy fiskalnej
        Pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowe WYGODNE ZAKUPY 3 Roman Piasecki
        Adres: Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 15, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsk
        Osoba do kontaktu: Joanna Szmergalska
        Numer telefonu: 508 511 189
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV, skierowanie z PUP
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        wykonywanie izolacji przemysłowych, wykonywanie pokryć dachowych, praca na wysokościach
        StPr/20/0930
        wynagrodzenie od 2 600 - 3 500 PLN

        Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy.Obsługa komputera.
        StPr/20/0924
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Prace glazurnicze
        StPr/20/0921
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        Obsługa programuewidencji TurboEwid 2000. Obsługa kserokopiarki, faksu oraz komputera. Przyjmowanie i wysyłanie poczty. Wydawanie decyzji i pism.
        StPr/20/0922
        wynagrodzenie od 1 440 PLN

        Pomoc w postaci wpisywania zleceń do systemu , awizacja kierowców w systemie .
        StPr/20/0920
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        Bezpośrednia obsługa klienta, obsługa imprez zorganizowanych, przygotowywanie zastawy, obsługa ekspresu, prasowanie, sprzątanie.
        StPr/20/0918

        Obsługa klientów, wykładanie towaru, dbanie o wizerunek i porządek na stanowisku pracy i w jego obrębie.
        StPr/20/0912

        Montarz instalacji elektrycznych dmowych i przemysłowych.
        StPr/20/0893

        Obróbka elementów metalowych, obsługa tokarki
        StPr/20/0812

        Sprzedaż towarów, organizacja dostaw, analiza i negocjacja cen z dostawcami. Kontrola stanów magazynowych, utrzymanie kontaktów z dostawcami, wybór żródeł zaopatrzenia.
        StPr/20/0803