Sprzedawca w stacji paliw

Miejsce pracy: POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta sprzedaż towarów i paliw przyjmowanie towarów obsługa systemu kasowego dbałość o estetykę i porządek w miejscu pracy
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 18.10.2020
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • obsługa kasy fiskalnej
    • obsługa komputera
      Wymagania pożądane
      • DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: P.B.M. ARKA BOGDAN NIEĆ
        Adres: KIEPURY 9, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Paulina Zielewska
        Numer telefonu: 500700882
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        naprawa naczep, ciągników ciężarowych, montaż konstrukcji stalowych
        StPr/20/0942
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Obsługa klienta, składanie zamówień. Obsługa kasy fiskalnej, wycena towarów. Wykonywanie raportów kasowych.
        StPr/20/0978

        wylewanie mas wyrównawych szlifowanie, kucie, wiercenie odkurzanie gruntowanie szpachlowanie malowanie montaż wykładzin
        StPr/20/0955

        Roboty budowlane. Prace murarskie. Obsługa narzędzi budowlanych
        StPr/20/0975
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        Przygotowanie towaru do sprzedaży, organizacja stanowiska pracy w celu obsługi klienta, prowadzenie bieżąco dokumentacji w sklepie, dbałość o czystość i porządek, asortyment towarów.
        StPr/20/0952

        Obsługa kasy, klienta, terminala i wykładanie towaru.
        StPr/20/0967

        obsługa klienta sprzedaż towarów i paliw przyjmowanie towarów obsługa systemu kasowego dbałość o estetykę i porządek w miejscu pracy
        StPr/20/0968

        wykonywanie izolacji przemysłowych, wykonywanie pokryć dachowych, praca na wysokościach
        StPr/20/0930
        wynagrodzenie od 2 600 - 3 500 PLN

        Prace glazurnicze
        StPr/20/0921
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        Obróbka elementów metalowych, obsługa tokarki
        StPr/20/0812