Sprzedawca

Miejsce pracy: Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przygotowanie towaru do sprzedaży, organizacja stanowiska pracy w celu obsługi klienta, prowadzenie bieżąco dokumentacji w sklepie, dbałość o czystość i porządek, asortyment towarów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.11.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, handlowe, kierunek: sprzedawca
    Uprawnienia:
    • obsługa kasy fiskalnej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Elwira Taglewska
      Numer telefonu: 523332210
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
      naprawa naczep, ciągników ciężarowych, montaż konstrukcji stalowych
      StPr/20/0942
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Obsługa klienta, składanie zamówień. Obsługa kasy fiskalnej, wycena towarów. Wykonywanie raportów kasowych.
      StPr/20/0978

      wylewanie mas wyrównawych szlifowanie, kucie, wiercenie odkurzanie gruntowanie szpachlowanie malowanie montaż wykładzin
      StPr/20/0955

      Roboty budowlane. Prace murarskie. Obsługa narzędzi budowlanych
      StPr/20/0975
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Przygotowanie towaru do sprzedaży, organizacja stanowiska pracy w celu obsługi klienta, prowadzenie bieżąco dokumentacji w sklepie, dbałość o czystość i porządek, asortyment towarów.
      StPr/20/0952

      Obsługa kasy, klienta, terminala i wykładanie towaru.
      StPr/20/0967

      obsługa klienta sprzedaż towarów i paliw przyjmowanie towarów obsługa systemu kasowego dbałość o estetykę i porządek w miejscu pracy
      StPr/20/0968

      wykonywanie izolacji przemysłowych, wykonywanie pokryć dachowych, praca na wysokościach
      StPr/20/0930
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 500 PLN

      Prace glazurnicze
      StPr/20/0921
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Obróbka elementów metalowych, obsługa tokarki
      StPr/20/0812