Oferent-kosztorysant

Miejsce pracy: UL. WOJSKA POLSKIEGO 13, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie dokumentacji przetargowej, budowlanej, powykonawczej, sporządzanie kosztorysów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.11.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Zawód:
    • Kosztorysant budowlany (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Wymagania dodatkowe
        Wykształcenie:
        • średnie zawodowe
        • średnie zawodowe 4-letnie
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: kreatywność, znajomość procesów budowlanych, orientacja w zakresie prawa zamówień publicznych, kosztorysowanie
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: PRACE ZIEMNE " HEMAR" LEDZIŃSKI HENRYK
          Adres: UL. WOJSKA POLSKIEGO 13, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorski
          Osoba do kontaktu: Marek Ledziński
          Numer telefonu: 606-217-990
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: brak danych
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
          PRZYGOTOWANIE I WYPIEK PIECZYWA NA PODSTAWIE OTRZYMANEGO ZLECENIA
          StPr/20/1027
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN

          sprzedaż artykułów oświtleniowych
          StPr/20/1029
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          Wykonywanie gładzi gipsowych, malowanie ścian i sufitów, tapetowanie ścian, usuwanie uszkodzeń tynku
          StPr/20/0645
          wynagrodzenie od od 17 PLN

          Roboty budowlane. Prace murarskie. Obsługa narzędzi budowlanych
          StPr/20/1024
          wynagrodzenie od od 1 950 PLN

          NAPRAWA POJAZDOW MECHANICZNYCH,OBSŁUGA OGUMIENIA
          StPr/20/1008
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          Prace murarskie, budowlane.
          StPr/20/1003

          Prace zbrojarskie, budowlane.
          StPr/20/1004

          Roboty ciesielskie, budowlane.
          StPr/20/1005

          Rozliczenie remontów usług branży elektrycznej i archiwizacja.
          StPr/20/1006

          Przygotowywanie dokumentacji przetargowej, budowlanej, powykonawczej, sporządzanie kosztorysów.
          StPr/20/0996