Referent d/s rozliczenia remontów, archiwizacji dokumentów

Miejsce pracy: BYDGOSKA 1, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Rozliczenie remontów usług branży elektrycznej i archiwizacja.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.11.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
  • średnie zawodowe, techniczne
    Uprawnienia:
    • znajomość pakietu MS Office
    • obsługa komputera
      Pracodawca: ZAKŁAD USŁUG ELEKTRYCZNYCH "REMEL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: BYDGOSKA 1, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Pytel Marzenna
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: brak danych
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Wykonywanie gładzi gipsowych, malowanie ścian i sufitów, tapetowanie ścian, usuwanie uszkodzeń tynku
      StPr/20/0645
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Roboty budowlane. Prace murarskie. Obsługa narzędzi budowlanych
      StPr/20/1024
      wynagrodzenie od od 1 950 PLN

      NAPRAWA POJAZDOW MECHANICZNYCH,OBSŁUGA OGUMIENIA
      StPr/20/1008
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Prace murarskie, budowlane.
      StPr/20/1003
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Prace zbrojarskie, budowlane.
      StPr/20/1004

      Roboty ciesielskie, budowlane.
      StPr/20/1005

      Rozliczenie remontów usług branży elektrycznej i archiwizacja.
      StPr/20/1006

      Przygotowywanie dokumentacji przetargowej, budowlanej, powykonawczej, sporządzanie kosztorysów.
      StPr/20/0996

      Prowadzenie prac związanych z budową dróg.
      StPr/20/0997

      praca na koparce typu JCB lub CAT
      StPr/20/1001
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN