MECHANIK/WULKANIZATOR

Miejsce pracy: WOJSKA POLSKIEGO 143a, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: NAPRAWA POJAZDOW MECHANICZNYCH,OBSŁUGA OGUMIENIA
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PHU AUTOPON JUSTYNA ZGUBIŃSKA
    Adres: WOJSKA POLSKIEGO 143a, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Ewa Zgubińska
    Numer telefonu: 508266248
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    PRZYGOTOWANIE I WYPIEK PIECZYWA NA PODSTAWIE OTRZYMANEGO ZLECENIA
    StPr/20/1027
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    sprzedaż artykułów oświtleniowych
    StPr/20/1029
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Wykonywanie gładzi gipsowych, malowanie ścian i sufitów, tapetowanie ścian, usuwanie uszkodzeń tynku
    StPr/20/0645
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Roboty budowlane. Prace murarskie. Obsługa narzędzi budowlanych
    StPr/20/1024
    wynagrodzenie od od 1 950 PLN

    NAPRAWA POJAZDOW MECHANICZNYCH,OBSŁUGA OGUMIENIA
    StPr/20/1008
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Prace murarskie, budowlane.
    StPr/20/1003

    Prace zbrojarskie, budowlane.
    StPr/20/1004

    Roboty ciesielskie, budowlane.
    StPr/20/1005

    Rozliczenie remontów usług branży elektrycznej i archiwizacja.
    StPr/20/1006

    Przygotowywanie dokumentacji przetargowej, budowlanej, powykonawczej, sporządzanie kosztorysów.
    StPr/20/0996