PIEKARZ

Miejsce pracy: WOJSKA POLSKIEGO 13, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: PRZYGOTOWANIE I WYPIEK PIECZYWA NA PODSTAWIE OTRZYMANEGO ZLECENIA
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.12.2020
System wynagradzania: Akordowy
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: GMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA"
    Adres: WOJSKA POLSKIEGO 33, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: AGNIESZKA DĄBROWSKA
    Numer telefonu: 523313386
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    obsługa systemów informatycznych w zakresie niezbędnym do realizacji zadań przyjmowanie formularzy, deklaracji podatkowych, wniosków oraz innych dokumentów sprawdzanie przyjętych formularzy, deklaracji podatkowych, wniosków pod kątem formalnej poprawności i kompletności prowadzenie niezbędnych rejestrów i ewidencji przygotowanie prostych pism, wezwań, odpowiedzi do podatników porządkowanie i segregowanie dokumentacji przygotowanie dokumentów do archiwum
    StPr/21/0017
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    przyjmowanie towaru od dostawców metkowanie towarów ekspozycja towaru sprawdzanie terminów ważności dbanie o prawidłowe przechowywanie towarów obsługa klientów obsługa kasy fiskalnej
    StPr/21/0018

    zapoznanie sie z przepiasami bhp sprzątanie i utrzymanie czystości, porządku w pomieszczeniach dbanie o powierzony sprzęt prawidłowe postępowanie z odpadami oraz ich segregacja właściwe wykorzystywanie środków czystości dokładna i bieżąca dezynfekcja pomieszczeń życzliwy stosunek do przełożonych i współpracowników
    StPr/21/0019

    zakwaterowanie pracowników- cudzoziemców, szkolenia nowo zatrudnionych pracowników, organizowanie badań sanitarnych i stanowiskowych dla cudzoziemców
    StPr/21/0010
    wynagrodzenie od od 1 464 PLN

    Bezpośrednia obsługa klienta, obsługa imprez zorganizowanych, przygotowywanie zastawy, obsługa ekspresu, prasowanie, sprzątanie.
    StPr/20/1041
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    Remonty maszyn i urządzeń na terenie maszyn produkcyjnych
    StPr/20/0662
    wynagrodzenie od 2 800 - 3 000 PLN

    -koordynowanie i zarządzanie pracą kierowców wózków jezdniowych na obszarze Mondii -zapewnienie sprawnego sprzętu na zmianach -zarządzanie ludźmi i wózkami -zapewnienie obsady pracowników na zmianach, planowanie urlopów i dni wolnych -dyżury w weekendy -pilnowanie bhp podczas pracy operatorów -udzielanie instruktażu i szkoleń -raportowanie pracy -
    StPr/20/1039
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    PRZYGOTOWANIE I WYPIEK PIECZYWA NA PODSTAWIE OTRZYMANEGO ZLECENIA
    StPr/20/1027
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Wykonywanie gładzi gipsowych, malowanie ścian i sufitów, tapetowanie ścian, usuwanie uszkodzeń tynku
    StPr/20/0645
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Prace murarskie, budowlane.
    StPr/20/1003