Tokarz w metalu

Nr oferty: StPr/21/0209Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Miejsce pracy: Bydgoska 1, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zgodny, praca w Świeciu na I zmianę
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.02.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagane doświadczenie jako tokarz obrabiarek konwencjonalnych, umowa o pracę, praca na I zmianę w Świeciu, wynagrodzenie brutto od 4600 zł/m-c.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: IMPULS ŚWIECIE S C
    Adres: Bydgoska 1, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 505-414-333
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt tel. 505-414-333 w godz. 6-14 lub CV na e-mail: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 6-14
    zapoznanie się z obsługą stanowiska kasowego w banku przyswajanie wiedzy na temat znaków pieniężnych przyswajanie, nauka procedur kasowych nauka obsługi programu kasowego obsługa urządzeń kasowych sejfy obsługa i poznanie procedur otwarcia skarbca obsługa klienta, wpłaty i wypłaty w banku
    StPr/21/0131
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    - dowóz pizzy do klienta - praca na sali - przygotowywanie produktów na pizzę - obsługa kasy i terminala
    StPr/21/0126
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    - przygotowanie ciasta - wytwarzanie pizzy
    StPr/21/0127
    wynagrodzenie od 2 800 - 3 500 PLN

    prowadzenie dokumentacji sprzedaż opraw i soczewek okularowych oraz galanterii optycznej dobór opraw i soczewek okularowych, doradztwo
    StPr/21/0118
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    Komornik sądowy zatrudni pracownika biurowego do kancelarii komorniczej w Świeciu. Zakres obowiązków : przygotowywanie pism w toku prowadzonych postępowań egzekucyjnych, obsługa korespondencji, prace biurowe. Zapewniam stabilne zatrudnienie, możliwość nauki i rozwoju oraz miłą atmosferę.
    StPr/21/0119

    organizacja i realizacja zadań dydaktyczno- wychowawczych i opiekuńczych, współpraca z pracownikami i klientami placówki, współpraca z pracownikami niepedagogicznymi przedszkola w celu utrzymania ładu i porządku w pomieszczeniach,
    StPr/21/0120
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    • przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania; • planowanie optymalnej trasy przejazdu, oraz opracowanie tras alternatywnych; • kierowanie samochodem dostawczym, prowadzenie dokumentacji przewozu oraz dokumentacji samochodu dostawczego.
    StPr/21/0117

    zaspakajanie potrzeb mieszkańców DPS w zakresie usług bytowych, opiekuńczych, wspomagających, wykonywanie czynności pielęgnacyjnych, prace porządkowe
    StPr/21/0114
    wynagrodzenie od 3 050 - 3 600 PLN

    1. Zapoznanie z przepisami bhp i ppoż, regulaminem pracy. Zapoznanie ze sprzętem wykorzystywanym we florystyce. 2. Zapoznanie z asortymentem, nazewnictwem roślin doniczkowych i kwiatów ciętych, materiałoznawstwo nieroślinne. 3. Obróbka materiału roślinnego, hodowla, pielęgnacja. Zapoznanie ze stylami i trendami w bukieciarstwie. 4. Wykonywanie aranżacji sklepowych i wystaw , przyjmowanie towaru, znakowanie i wycena. 5. Aranżacja sal, kościołów, samochodów, tortów. 6. Wykonywanie bukietów okolicznościowych, koszy, bukietów ślubnych, florytyka pogrzebowa. 7. Obsługa klienta i doradztwo.
    StPr/21/0110

    zgodny, praca w Świeciu na I zmianę
    StPr/21/0209
    wynagrodzenie od od 4 600 PLN