Elektromechanik

Miejsce pracy: BYDGOSKA 1, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace elektromechaniczne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.04.2021
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: elektromechanik
    Pracodawca: ZAKŁAD USŁUG ELEKTRYCZNYCH "REMEL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Mirella Rajnowska
    Numer telefonu: 523332272
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: brak danych
    - techniki mycia okien - zapoznanie się ze środkami chemii profesjonalnej - zapoznanie się z obsługą maszyn sprzątających - wykorzystanie maszyn w różnych dziedzinach - zapoznanie się ze środkami ochrony roślin - pielęgnacja zieleni - szkolenie BHP i P POŻ
    StPr/21/0311
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    kierowanie autobusem w celu przewożenia ludzi kontakt z pasażerem codzienna obsługa pojazdu
    StPr/21/0317
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    sprzątanie na oddziale Covidowym
    StPr/21/0318
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Obsługa kasy fiskalnej. Przyjmowanie towaru. Obsługa klienta, terminala. Obsługa klienta przy tankowaniu. Dbanie o porządek.
    StPr/21/0308

    sprzątanie i utrzymanie czustości trawników, podwórza przedszkola oraz ogrodu przedszkolnego wykonywanie drobnych napraw obsługa kotłowni gazowej kontrowlowanie prawidłowości dziłania i stanu technicznego instalacji łącznie z odgromnową stan stolarki i jej zabezpieczenie
    StPr/21/0305
    wynagrodzenie od od 2 371 PLN

    porządkowanie i archiwizowanie dokumentów wykonywanie kalkulacji cenowych wstawianie i nadzorowanie zleceń produkcyjnych kontakt z klientem współpraca z innymi działami w firmie wykonywanie raportów sprzedażowych kontrola należności klientów
    StPr/21/0264

    dekretacja dokumentów księgowo- finansowych sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym dikumentów kompletowanie dokumentów sprzedaży (faktura z wz) kopertowanie poczty wychodzącej - faktury sprzedaży zdobycie wiedzy na temat archiwizowania dukumentów finansowo - księgowych sporządzanie kserokopi dokumentów pod faktury sprzedaży ewidencja dokumentów zakupu
    StPr/21/0265

    zapoznanie się z aktami prawa wewnątrz zakładowego strukturą, zadaniami oraz obiegiem wpływających pism, dokumentów, i dowodów księgowych, zapoznanie się z obsługą sekretariatu, codzienne prace biurowe, nauka programu kadrowo - płacowego, obsługa programu Płatnik, dekretowanie , kompletowanie dowodów księgowych, księgowanie,rejestracja faktur, dowodów zakupu, rachunków - analiza, przepisywanie pism, przygotowanie korespondencji, bezpośrednia obsługa interesantów
    StPr/21/0266

    przyjmowanie ogłoszeń drobnych aktywne pozyskiwanie klientów dodawanie ogłoszeń na portal internetowy przyjmowanie życzeń, podziękowań utrzymanie kontaktu z klientami odbieranie poczty elektronicznej i tradycyjnej przyjmowanie podziękowań pogrzebowań
    StPr/21/0267

    zapoznanie się z regulaminem szpitala, szkolenie bhp, szkolenie z ochrony danych osobowych pomoc w zakresie wykorzystania systemów informatycznych udziała w opracowaniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych w jednostce rozwój umiejętności i wiedzy informatycznej w zakresach wskazanych przez przełożonego prowadzenie dokumentacji technicznej sprzętu komputerowego wspomaganie pracy innych informatyków szpitala pozostałe czynności zlecone przez przełożonego
    StPr/21/0268