Kierowca CE

Miejsce pracy: MODRAKOWA 13, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie pojazdu ciężarowego oraz załadunek i rozładunek ładunków.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 09.06.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C + E
    • Prawo jazdy kat. C + E
    • Prawo jazdy kat. C
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "KAMA" BALEWSKI WOJCIECH
      Adres: MODRAKOWA 13, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Wojciech Balewski
      Numer telefonu: 601 641 569
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Wykonywanie prac, wykończeniowych, ociepleniowych, rozładunek towaru, sprzątanie po robotach budowlanych.
      StPr/21/0612
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Obsługa klienta, składanie zamówień. Obsługa kasy fiskalnej, wycena towarów. Wykonywanie raportów kasowych.
      StPr/21/0613

      prowadzenie zajęć z dziećmi lub młodzieżą lub dorosłymi według standardów i metod szkoły, praca zgodnie z ustalonym harmonogramem, punktualność, wypełnianie wymaganych dokumentów,
      StPr/21/0614
      wynagrodzenie od od 50 PLN

      Roboty budowlane. Prace murarskie. Obsługa narzędzi budowlanych
      StPr/21/0607
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      Prace pomocnicze na budowie. Malowanie, docieplanie, murowanie. Praca na wysokościach.
      StPr/21/0594
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      Prowadzenie pojazdu ciężarowego oraz załadunek i rozładunek ładunków.
      StPr/21/0597
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      utrzymanie porządku i czystości w osiedlach Spółdzielni troska o estetykę zieleni na terenie osiedli Spółdzielni utrzymanie ładu i porządku prz śmietnikach wygrabianie i wyzbieranie śmieci z trawników porządkowanie terenów zielonych wygrabianie trawy po koszeniu w okresie jesienno - zimowym usuwanie śniegu i gołoledzi
      StPr/21/0591
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      zapoznanie się z przepisami bhp i ppoż, zapoznanie się z programem stażu, negocjowanie warunków transakcji, reprezentacja firmy wobec klienta, pozyskiwanie nowych klientów, realizacja zamówień od klientów, prowadzenie rozmów handlowych
      StPr/21/0585

      Dbanie o czystość i etstykę w miejscu pracy,, znakowanie towarów kodami,aranżacja wystaw, kościołów, sprzedaż obsługa klienta.
      StPr/21/0568

      Przygotowywanie bufetu do pracy. Sporządzeanie i przygotowywanie wybranych dań gorących . Dbanie o czystość stanowiska pracy. Bieżące raportowanie utargów. Obsługa klienta.
      StPr/21/0569