Pracownik budowlany - docieplenia

Miejsce pracy: OKRĘŻNA 57, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac, wykończeniowych, ociepleniowych, rozładunek towaru, sprzątanie po robotach budowlanych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 21.06.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pracodawca: Zakład Ogólnobudowlany s.c. Zbigniew Wojtasiński, Marcin Wojtasiński
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Marcin SARNECKI
    Numer telefonu: 523332210
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    obsługa systemów informatycznych w zakresie niezbędnym do realizacji zadań przyjmowanie formularzy, deklaracji podatkowych, wniosków oraz innych dokumentów sprawdzanie przyjętych formularzy, deklaracji podatkowych, wniosków pod kątem formalnej poprawności i kompletności prowadzenie niezbędnych rejestrów i ewidencji przygotowanie prostych pism, wezwań, odpowiedzi do podatników porządkowanie i segregowanie dokumentacji przygotowanie dokumentów do archiwum
    StPr/21/0778
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    -pomoc w zaspakajaniu podstawowych potrzeb (fizjologiczna, bezpieczeństwa, przynależności, miłości, szacunku itp.) - czuwanie wspólne z pozostałymi pracownikami nad bezpieczeństwem mieszkańców, - przygotowanie stołówki i sprzątanie przed i po posiłku, - dbałość o estetyczny wygląd misezkańców-higienę osobistą, pomoc przy kąpieli - dbałość o estetykę pokoju mieszkańca, utrzymanie w czystości pomieszczeń zajmowanych przez oddział, - wykonywanie prac porządkowych wg ustalonego harmonogramu (zmiana pościeli), - pomoc w aranżacji czasu wolnego mieszkańca
    StPr/21/0773

    Obsługa klienta, kasy, wagi, terminala, składanie zamówień, ekspozycja towarów, sprawdzanie terminów, sprzątanie stanowiska pracy.
    StPr/21/0764
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Wykonywanie prac konserwacyjnych. Naprawa bieżąca i monitoring stanu technicznego elementów budynku, instalacji wewnętrznych, urządzeń oraz infrastuktury zewnętrznej.
    StPr/21/0760

    StPr/21/0761
    wynagrodzenie od od 1 400 PLN

    Sprzeda? produktów bankowych, pracownik biurowy.
    StPr/21/0752
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Dbanie o porz?dek i czysto?? w pomieszczeniach Starostwa. Mycie okien, pastowanie posadzek, parapetów, wyk?adzin drzwi. Wycieranie kurzu z mebli biurowych, telefonów, urz?dze? biurowych, opró?nanie koszy, segregacja odpadów.
    StPr/21/0744

    dezynfekcja i sprz?tanie na danym oddziale
    StPr/21/0746

    W?a?ciwy dla stanowiska nauczyciela.
    StPr/21/0737
    wynagrodzenie od od 2 949 PLN

    w?a?ciwy dla stanowiska nauczyciela
    StPr/21/0739