Lektor języka angielskiego

Miejsce pracy: Hallera 7B, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć z dziećmi lub młodzieżą lub dorosłymi według standardów i metod szkoły, praca zgodnie z ustalonym harmonogramem, punktualność, wypełnianie wymaganych dokumentów,
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 50 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
      Uprawnienia:
      • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
      • Znajomość języków obcych
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Edu Leo Monika Wołowicz
        Adres: Hallera 7B, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Monika Wołowicz
        Numer telefonu: 502601975
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        obsługa systemów informatycznych w zakresie niezbędnym do realizacji zadań przyjmowanie formularzy, deklaracji podatkowych, wniosków oraz innych dokumentów sprawdzanie przyjętych formularzy, deklaracji podatkowych, wniosków pod kątem formalnej poprawności i kompletności prowadzenie niezbędnych rejestrów i ewidencji przygotowanie prostych pism, wezwań, odpowiedzi do podatników porządkowanie i segregowanie dokumentacji przygotowanie dokumentów do archiwum
        StPr/21/0778
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        -pomoc w zaspakajaniu podstawowych potrzeb (fizjologiczna, bezpieczeństwa, przynależności, miłości, szacunku itp.) - czuwanie wspólne z pozostałymi pracownikami nad bezpieczeństwem mieszkańców, - przygotowanie stołówki i sprzątanie przed i po posiłku, - dbałość o estetyczny wygląd misezkańców-higienę osobistą, pomoc przy kąpieli - dbałość o estetykę pokoju mieszkańca, utrzymanie w czystości pomieszczeń zajmowanych przez oddział, - wykonywanie prac porządkowych wg ustalonego harmonogramu (zmiana pościeli), - pomoc w aranżacji czasu wolnego mieszkańca
        StPr/21/0773

        Obsługa klienta, kasy, wagi, terminala, składanie zamówień, ekspozycja towarów, sprawdzanie terminów, sprzątanie stanowiska pracy.
        StPr/21/0764
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Wykonywanie prac konserwacyjnych. Naprawa bieżąca i monitoring stanu technicznego elementów budynku, instalacji wewnętrznych, urządzeń oraz infrastuktury zewnętrznej.
        StPr/21/0760

        StPr/21/0761
        wynagrodzenie od od 1 400 PLN

        Sprzeda? produktów bankowych, pracownik biurowy.
        StPr/21/0752
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Dbanie o porz?dek i czysto?? w pomieszczeniach Starostwa. Mycie okien, pastowanie posadzek, parapetów, wyk?adzin drzwi. Wycieranie kurzu z mebli biurowych, telefonów, urz?dze? biurowych, opró?nanie koszy, segregacja odpadów.
        StPr/21/0744

        dezynfekcja i sprz?tanie na danym oddziale
        StPr/21/0746

        W?a?ciwy dla stanowiska nauczyciela.
        StPr/21/0737
        wynagrodzenie od od 2 949 PLN

        w?a?ciwy dla stanowiska nauczyciela
        StPr/21/0739