Młłodszy wartownik

Miejsce pracy: WOJSKA POLSKIEGO 38A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: OCHRONA ZLECONYCH OBIEKTÓW
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.09.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Inne] : WYMAGANA NIEKARALNOŚĆ
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: P.U. Jarexs
    Adres: OKÓLNA 1, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie
    Osoba do kontaktu: MACIEJ BONOWICZ
    Numer telefonu: 605268743
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Pobieranie próbek do badań laboratoryjnych, nadzór nad warunkami produkcji, transportu, przechowywania i sprzedaży żywności oraz żywienia zbiorowego, udział w kontrolach, przestrzeganie procedór ogólnych i technicznych systemu jakości, prowadzenuie wykazu zakładów, ocena jakości zdrowotnej oraz próbek żywności krajowej i zagranicznej.
    StPr/21/0909
    wynagrodzenie od od 4 186 PLN

    - przerób nasion - właściwe składowanie nasion - prace porządkowe - obsłóga wózka widłowego
    StPr/21/0911
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    Obsługa klienta, kasy, terminala, składanie zamówień, przyjmowanie towaru.
    StPr/21/0907
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    prowadzenie zajęć dydaktycznych, opieka i wychowanie przygotowanie planów tygodniowych dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy współorganizowanie uroczystości przedszkolnych
    StPr/21/0905

    obsługa klienta w stacji paliw, sporządzanie zamówień towarów, sporządzanie raportów dobowych, utrzymanie czystości w miejscu pracy
    StPr/21/0903
    wynagrodzenie od od 3 700 PLN

    montaż pomp ciepła
    StPr/21/0901
    wynagrodzenie od od 2 800 do 3 500 PLN

    przyjmowanie i wydawanie towaru, wykonywanie obróbek blacharskich, docinanie blach
    StPr/21/0880

    wykonywanie elewacji, malowanie, wstawianie okien drzwi
    StPr/21/0881
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    wypiek pieczywa,
    StPr/21/0872

    Szpachlowanie malowanie zabudowa GK
    StPr/21/0860
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN