Specjalista ds technicznych w branży fotowoltaicznej

Miejsce pracy: WOJSKA POLSKIEGO 66, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zarządzanie pracą ekip monterskich, nadzór nad jakością montowanych instalacji, wsparcie techniczne monterów, sporządzanie raportów i dokumentacji, doradztwo techniczne dla klientów, wdrażanie nowych ekip monterskich, dobór elememtów instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2021
Wymagania pożądane
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: elektrotechnika lub kierunki pokrewne
  • średnie zawodowe, inne, kierunek: elektrotechnika lub kierunki pokrewne
    Uprawnienia:
    • DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: upawnienia elektryczne do 1kv
      Pracodawca: LUMIFIL INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: WOJSKA POLSKIEGO 66, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Zofia Demska
      Numer telefonu: 787046724
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: brak danych
      Pobieranie próbek do badań laboratoryjnych, nadzór nad warunkami produkcji, transportu, przechowywania i sprzedaży żywności oraz żywienia zbiorowego, udział w kontrolach, przestrzeganie procedór ogólnych i technicznych systemu jakości, prowadzenuie wykazu zakładów, ocena jakości zdrowotnej oraz próbek żywności krajowej i zagranicznej.
      StPr/21/0909
      wynagrodzenie od od 4 186 PLN

      - przerób nasion - właściwe składowanie nasion - prace porządkowe - obsłóga wózka widłowego
      StPr/21/0911
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      Obsługa klienta, kasy, terminala, składanie zamówień, przyjmowanie towaru.
      StPr/21/0907
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      prowadzenie zajęć dydaktycznych, opieka i wychowanie przygotowanie planów tygodniowych dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy współorganizowanie uroczystości przedszkolnych
      StPr/21/0905

      obsługa klienta w stacji paliw, sporządzanie zamówień towarów, sporządzanie raportów dobowych, utrzymanie czystości w miejscu pracy
      StPr/21/0903
      wynagrodzenie od od 3 700 PLN

      montaż pomp ciepła
      StPr/21/0901
      wynagrodzenie od od 2 800 do 3 500 PLN

      przyjmowanie i wydawanie towaru, wykonywanie obróbek blacharskich, docinanie blach
      StPr/21/0880

      wykonywanie elewacji, malowanie, wstawianie okien drzwi
      StPr/21/0881
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      wypiek pieczywa,
      StPr/21/0872

      Szpachlowanie malowanie zabudowa GK
      StPr/21/0860
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN