Główny księgowy

Miejsce pracy: K. I. Gałczyńskiego 26, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - Bieżące opisywanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych - Kontrola i uzgadnianie kont księgowych - Przygotowanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, informacja dodatkowa), sprawozdań do GUS - Sporządzanie deklaracji finansowych, deklaracji CIT, VAT -Prowadzenie ewidencji środków trwalych i naliczenie amortyzacji - Przygotowanie raportów - Wykonywanie przelewów bankowych - Nadzor nad obiegiem dokumentów księgowych - Naliczenie wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczeń społecznych - Prowadzenie ewidencji czasu pracy i ewidencji urlopowej pracowników - Odsługa prograku "PŁATNIK" (ZUA, ZWUA, DRA, RCA) - Nadzor nad aktami osobowymi pracowników
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 17.11.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
    Uprawnienia:
    • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • biegła obsługa programów komputerowych; umiejetność pracy samodzielnej i w zespole; rzetelność, dokładność i systematyczność, komunikatywność i wysoka kultura osobista,
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: - Znajomość obsłógi spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz stwarzyszeń -Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów kodeksu pracy - Obsługa oprogramowania księgowych i kadrowych -Praktyczna znajomość przepisów podatkowych w zakresie CIT, VAT i PIT dla pracocowników i zleceniobiorców
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SELCUKLU SP. Z O.O.
      Adres: K. I. Gałczyńskiego 26, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorski
      Osoba do kontaktu: Halina Dyka
      Numer telefonu: 731017720
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Wykonywanie prac, wykończeniowych, ociepleniowych, rozładunek towaru, sprzątanie po robotach budowlanych.
      StPr/21/1031
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Przyswajanie wiedzy o prawie samorządowym, zakresie działania i zadaniach powiatu. Nabycie wiedzy o funkcjonowaniu Rady Powiatu Świeckiego i jej komisji oraz Zarządu Powiatu Świeckiego. Praca przy komputerze i wyszukiwanie aktów prawnych. Organizacje spotkań, konferencji oraz imprez plenerowych. Tworzenie sprawozdań i analiz.
      StPr/21/1025
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      obsługa tokarki konwencjonalnej
      StPr/21/1016
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      obsługa wiertarek stołowych, elektronarzędzi, malowanie konstrukcji
      StPr/21/1011

      Prace remontowo budowlane
      StPr/21/1005
      wynagrodzenie od od 30 PLN

      - Bieżące opisywanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych - Kontrola i uzgadnianie kont księgowych - Przygotowanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, informacja dodatkowa), sprawozdań do GUS - Sporządzanie deklaracji finansowych, deklaracji CIT, VAT -Prowadzenie ewidencji środków trwalych i naliczenie amortyzacji - Przygotowanie raportów - Wykonywanie przelewów bankowych - Nadzor nad obiegiem dokumentów księgowych - Naliczenie wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczeń społecznych - Prowadzenie ewidencji czasu pracy i ewidencji urlopowej pracowników - Odsługa prograku "PŁATNIK" (ZUA, ZWUA, DRA, RCA) - Nadzor nad aktami osobowymi pracowników
      StPr/21/0991
      wynagrodzenie od od 5 549 PLN

      obsługa, naprawa pojazdów samochodowych
      StPr/21/0963

      Przygotowywanie potraw zimnych, ciepłych, słodkich.
      StPr/21/0944

      Nauka jazdy praktycznej samochodem osobowym.
      StPr/21/0925
      wynagrodzenie od od 25 PLN

      montaż pomp ciepła
      StPr/21/0901
      wynagrodzenie od od 2 800 do 3 500 PLN