Tokarz

Miejsce pracy: BYDGOSKA 1, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa tokarki konwencjonalnej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: obróbka skrawaniem
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: umiejętność obsługi tokarki konwencjonalnej
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: IMPULS-ŚWIECIE spółka cywilna
    Adres: BYDGOSKA 1, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Krzysztof Mierzwiak
    Numer telefonu: 501784780
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: brak danych
    wystawianie dokumentów sprzedaży- FV,WZ, MM, oferowanie promocji, dbanie o stanowisko sprzedaży
    StPr/22/0027
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Piekarz zajmuje się wypiekaniem pieczywa, które spełni oczekiwania smakowe klienta. Do jego codziennych zadań zalicza się również współpracę z innymi pracownikami piekarni oraz przygotowywanie różnego rodzaju ciast zgodnie z recepturą, wypiek chleba, keksów.
    StPr/22/0029

    Przygotowanie jedzenia tureckiej kuchni. Wykonywanie poleceń szefa. Dbanie o czystość i estetyczny wygłąd stanowiska pracy.
    StPr/22/0021

    przyjmowanie i wydawanie towarów, wykonywanie obróbek blacharskich
    StPr/22/0022

    obsługa kasy fiskalnej, komputera, urządzeń biurowych, przeglądanie stron internetowych, gromadzenie dokumentów firmowych, sporządzanie raportów
    StPr/22/0009

    obsługa klienta indywidualnego i imprez zorganizowanych
    StPr/21/1049
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Gotowanie, smażenie
    StPr/21/1050

    wsparcie uczestnika w sprawach sojalnych, pomoc w wypełnianiu różnych dokumentów, rejestracja na wizyty lekarskie, wsparcie w kontaktach do lekarza, w zakupach, w zadaniach prowadzącyh do usamodzielniania się
    StPr/21/1043
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    Właściwy dla stanowiska nauczyciela.
    StPr/21/1038
    wynagrodzenie od od 2 949 PLN

    obsługa tokarki konwencjonalnej
    StPr/21/1016
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN