Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Księcia Grzymisława 9, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej, komputera, urządzeń biurowych, przeglądanie stron internetowych, gromadzenie dokumentów firmowych, sporządzanie raportów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.02.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • obsługa technicznych urządzeń biurowych
      Wymagania pożądane
      • DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: umiejętność pracy w zespole
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "AKROPOL" ZAGÓRSKA ANNA
        Adres: Księcia Grzymisława 9, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Anna Zagórska
        Numer telefonu: 513081583
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: brak danych
        wystawianie dokumentów sprzedaży- FV,WZ, MM, oferowanie promocji, dbanie o stanowisko sprzedaży
        StPr/22/0027
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        Piekarz zajmuje się wypiekaniem pieczywa, które spełni oczekiwania smakowe klienta. Do jego codziennych zadań zalicza się również współpracę z innymi pracownikami piekarni oraz przygotowywanie różnego rodzaju ciast zgodnie z recepturą, wypiek chleba, keksów.
        StPr/22/0029

        Przygotowanie jedzenia tureckiej kuchni. Wykonywanie poleceń szefa. Dbanie o czystość i estetyczny wygłąd stanowiska pracy.
        StPr/22/0021

        przyjmowanie i wydawanie towarów, wykonywanie obróbek blacharskich
        StPr/22/0022

        obsługa kasy fiskalnej, komputera, urządzeń biurowych, przeglądanie stron internetowych, gromadzenie dokumentów firmowych, sporządzanie raportów
        StPr/22/0009

        obsługa klienta indywidualnego i imprez zorganizowanych
        StPr/21/1049
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Gotowanie, smażenie
        StPr/21/1050

        wsparcie uczestnika w sprawach sojalnych, pomoc w wypełnianiu różnych dokumentów, rejestracja na wizyty lekarskie, wsparcie w kontaktach do lekarza, w zakupach, w zadaniach prowadzącyh do usamodzielniania się
        StPr/21/1043
        wynagrodzenie od od 3 800 PLN

        Właściwy dla stanowiska nauczyciela.
        StPr/21/1038
        wynagrodzenie od od 2 949 PLN

        obsługa tokarki konwencjonalnej
        StPr/21/1016
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN