Nauczyciel wspomagający do pracy z dzeckiem z Zespołem Aspergera

Miejsce pracy: Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wspomaganie pracy dziecka w trakcie cyklu lekcyjnego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.10.2018
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: oligofrenopedagogika
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: znajomość metod do pracy z dzieciem - Zespół Aspergera
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Mirella Rajnowska
    Numer telefonu: 523332272
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: nie dotyczy
    Miejsko-Gminna Przychodnia w Świeciu przy ulicy wojska Polskiego 80 zatrudni LEKARZA DENTYSTĘ Oferujemy: -cały kontrakt stomatologiczny , -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt -ścisłą
    StPr/18/1510
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    montaż, demontaż konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją
    StPr/18/1508
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Kładzenie terakoty
    StPr/18/1504

    nauczanie języka niemieckiego w klasach IV do VIII
    StPr/18/1505

    usługi kerownika biura w tym obsługa kadrowo-personalna pracowników wraz z prowadzeniem dokumentacji kadrowej, poszukiwanie pracowników z zagranicy, uczestnictwo w międzynarodowych giełdach pracy i ko
    StPr/18/1506
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN

    inwentaryzacja w saloniku prasowym
    69/12/2018
    wynagrodzenie od od 14 PLN

    działanie zgodnie z interesem firmy, spotkania z kontrahentami, organozacja własna pracy w celu prawidłowego funkcjonowania biura, wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawcę
    StPr/18/1498

    obsługa klienta, pozyskiwanie klientów, rozliczanie sprzedaży
    StPr/18/1485

    Strzyzenie damskie i męskie, koloryzacje, trwałe ondulacje, upięcia, modelowania, pielęgnacja, regeneracja.
    StPr/18/1475

    Prace ślusarskie
    StPr/18/1443
    wynagrodzenie od od 16 PLN