Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Wyszyńskiego 15, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Krojenie mięsa i warzyw, przygotowanie surtówek, wydawanie dań, sprzątanie i mycie naczyń.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.10.2018
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: NOWA ODZIEŻ ZACHODNIA KHUAT-CAO MONIKA
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: ANNA SZWANKOWSKA
    Numer telefonu: 523332280
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
    przekazania dokumentów:
    naprawa i obsługa pojazdów samochodowych
    StPr/18/1406
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    pobieranie i przygotowanie potraw na zamówienia, bankiety i inne zabezpieczanie surowców, półproduktów i wyrobów gotowych przed zepsuciem przestrzeganie norm wagi deklarowanej potrawy, zew temperatury
    StPr/18/1397
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN

    utrzymanie czystości w biurach, toaletach, na halach, w urzędach, na basenie
    StPr/18/1398

    PRZYGOTOWANIE KONSTRUKCJI DO SPAWANIA, SPAWANIE KONSTRUKCJI
    StPr/18/1390

    Prace porządkowe na budowie, pomoc robotniko budowlanym, przygotowanie materiałów pomocniczych.
    StPr/18/1392

    Krojenie mięsa i warzyw, przygotowanie surtówek, wydawanie dań, sprzątanie i mycie naczyń.
    StPr/18/1387

    obanie o piwierzone mienie, obchód
    StPr/18/1389

    wspomaganie pracy dziecka w trakcie cyklu lekcyjnego
    StPr/18/1382
    wynagrodzenie od od 1 000 PLN

    koordynowanie i zarządzanie pracą kierowców wózków jezdniowych na obszarze Mondii zapewnianie sprawnego sprzętu na zmianach, zarządzanie narzędziami na lpacu zapewnienie obsady pracowników na zmianach
    StPr/18/1376
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    sprzątanie pomieszczeń szpitalnych, pomoc przy pacjencie, inne prace zlecone przez przelożonego
    StPr/18/1378