Terapeuta

Miejsce pracy: Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca z osobami niepłnosprawnymi.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 15.11.2018
Wynagrodzenie brutto: 40 - 50 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagog, psycholog, terapeuta zajęciowy
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Marcin SARNECKI
    Numer telefonu: 523332210
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Układanie kostki brukowej, krawężników, zagęszczanie podbudów, ręczne plantowanie koryt, ręczne roboty ziemne
    StPr/18/1456
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Obsługa kadrowo-personalna pracowników wraz z prowadzeniem dokumentacji kadrowej, poszukiwanie pracowników z zagranicy
    StPr/18/1453
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN

    Usługi kerownika biura w tym obsługa kadrowo-personalna pracowników wraz z prowadzeniem dokumentacji kadrowej, poszukiwanie pracowników z zagranicy, uczestnictwo w międzynarodowych giełdach pracy i ko
    StPr/18/1454

    wykonywanie prac produkcyjnych, serwisowych i konserwacyjnych, zachowanie ustalonych parametrów
    StPr/18/1450
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Prace ślusarskie
    StPr/18/1443
    wynagrodzenie od od 16 PLN

    Prace tokarskie
    StPr/18/1444
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    StPr/18/1445

    Praca z osobami niepełnosprawnymi.
    StPr/18/1439
    wynagrodzenie od 40 - 50 PLN

    Praca z osobami niepłnosprawnymi.
    StPr/18/1440

    obsługa klienta, organizowanie zaopatrzenia, kasowanie należnosci za sprzedane produkty, dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży
    StPr/18/1437