Fryzjer

Miejsce pracy: Ks. Stanisława Krausego 1, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Strzyzenie damskie i męskie, koloryzacje, trwałe ondulacje, upięcia, modelowania, pielęgnacja, regeneracja.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 21.11.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer
    Zawód:
    • Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)
      Pracodawca: FIRMA USŁUGOWO HANDLOWO PRODUKCYJNA "BAJA" ZIELIŃSKI MIROSŁAW
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marcin SARNECKI
      Numer telefonu: 523332210
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
      przyswajanie wiedzy o prawie samorządowym, funkcjonowaniu Rady Powiatu, Zarządu, zasadach działania Starostwa powiatowego, przestrzeganie bhp, Regulaminu pracy, przyswojenie norm postępowania przed or
      StPr/18/1502
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      wykładanie towaru
      70/12/2018
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN

      inwentaryzacja w saloniku prasowym
      69/12/2018
      wynagrodzenie od od 14 PLN

      działanie zgodnie z interesem firmy, spotkania z kontrahentami, organozacja własna pracy w celu prawidłowego funkcjonowania biura, wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawcę
      StPr/18/1498
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      pełnienie służby ochronno-zabezpieczającej w Zakładzie Poprawczym w Świeciu praca zmianowa (również soboty i niedziele)
      StPr/18/1491
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      wykładanie towaru także w nocy, obsługa kas
      StPr/18/1492
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      obsługa klienta, pozyskiwanie klientów, rozliczanie sprzedaży
      StPr/18/1485

      Strzyzenie damskie i męskie, koloryzacje, trwałe ondulacje, upięcia, modelowania, pielęgnacja, regeneracja.
      StPr/18/1475

      Prace ślusarskie
      StPr/18/1443
      wynagrodzenie od od 16 PLN

      Prace tokarskie
      StPr/18/1444