Kierowca kat. B

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 13, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: załadunek towaru, transport towaru z piekarni do wyznaczonych punktów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.05.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
    • DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE (wymagany staż - lata: 1)
      Wymagania pożądane
      • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
        Pracodawca: GMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" ŚWIECIE
        Adres: WOJSKA POLSKIEGO 33, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Agnieszka Dabrowska
        Numer telefonu: 519369297
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie z pup
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Przewóz drewna.
        StPr/18/0632
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        Obsługa klientów, przygotowywanie drinków, dbanie o porządek i czystosć, obsługa kasy fiskalnej.
        StPr/18/0633
        wynagrodzenie od od 14 PLN

        obsługa urządzeń biurowych, redagowanie pism do urzędów, rozliczanie poczty przychodzącej, przygotowanie wniosków na dotacje, sporządzanie umów z kontrahentami
        StPr/18/0613

        strzyżenie, farbowanie, modelowanie
        StPr/18/0624

        Obsługa klientów przy kasie fiskalnej. Wykładanie towarów na półki. Wypiek pieczywa. Prace porządkowe na dziale sprzedaży i magazynie.
        46/4/2018
        wynagrodzenie od od 15 PLN

        •udział w robotach budowlanych z branży sanitarnej, polegających na czyszczeniu i przygotowaniu kanałów zgodnie z profilem działalności firmy, •realizowanie obowiązków wynikających z prawa budowlaneg
        StPr/18/0603
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        sprzedaż towarów, obsługa klienta, kasy fiskalnej, komputera
        StPr/18/0605

        toczenie,frezowanie,produkcja nowych części maszyn,regeneracja części maszyn
        StPr/18/0610
        wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

        remonty maszyn przemysłowych, wykonywanie konstrukcji stalowych
        StPr/18/0611
        wynagrodzenie od 2 500 - 4 000 PLN

        - Obsługa klientów przy kasie fiskalnej - Wykładanie towaru - Wypiek pieczywa - prace porządkowe na hali sprzedaży i magazynie
        11/4/2018
        wynagrodzenie od od 16 PLN