Kasjer - sprzedawca

Nr oferty: 32/4/2019Dodane przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Tczew

Miejsce pracy: Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - obsługa klienta na kasie fiskalnej oraz sali sprzedaży - wykładanie towaru - prace porządkowe
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 01.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 13 PLN
System wynagradzania:
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: książeczka sanepid
Dane pracodawcy:
Pracodawca: kontakt przez OHP
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: J.Sobieskiego 10, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie
Osoba do kontaktu:
Numer telefonu:
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty:
przekazania dokumentów:
obsługa kasy fiskalneej, terminala do kart płatniczych,
StPr/19/0546
wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

Pisanie pism. Przepisywanie tekstu na komputerze. Wprowadzanie dokumentów do programu. Pomoc przy archiwizacji dokumentów. Dostarczanie korespondencji do ZUS, US, Poczty. Prace porządkowe.
StPr/19/0547

przygotowanie i obróbka warzyw, przygotowanie deserów, pomoc kucharce w wydawaniu dań, przygotowanie dodatków do dań, pomoc w przygotowaniach do imprez zorganizowanych, mycie naczyń, prace porządkowe,
StPr/19/0549

sporządzanie i nadzorowanie pracy kierowców, sporządzanie dokumentacji transportowej, archiwizacja dokumentów, prowadzenie raportów i analiz, kontrola wielkości stanów magazynowych, kontakt i współpra
StPr/19/0550

realizacją bieżących zaopatrzeń, analiza rynku i poszukiwanie potencjalnych klientów, analiza przekazania narzędzi, tworzenie raportów w Excel, prezentacji w Power point, aktyalizacja danych w systemi
StPr/19/0551

dekretacja dokumentów księgowych, sprawdzanie dokumentów, archiwizacja, kompletowanie dokumentów sprzedaży, sporządzanie poczty wychodzącej, ewidencjonowanie dokumentów księgowych w systemie ERP, spor
StPr/19/0552

wprowadzanie danych do bazy laboratoryjnej, przygotowywanie prezentacji w Powe Point, porządkowanie dokumentów, przygotowanie raportów, analiz, obsługa sprzętu laboratoryjnego, archiwizacja dokumentów
StPr/19/0553

prowadzenie rejestrów, zestawień, statystyk, aktualizacja danych informacji, przechowywanie i archiwowanie dokumentów, obsługa urządzeń biurowych, pozyskiwanie i analiza informacji, praca w pakieci MS
StPr/19/0554

porządkowanie i archiwizacja dokumentów, obsługa systemów produkcyjnych (wystawianie i sporządzanie zleceń produkcyjnych), praca z arkuszem kalkukacyjnym, telefoniczny i emailowy kontakt z klientem,
StPr/19/0555

przyjmowanie i wykładanie towaru, obsługa klienta, praca na komputerze, dbałość o porządek na woim stanowisku pracy
StPr/19/0542
wynagrodzenie od od 1 725 PLN