Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego

Miejsce pracy: Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przygotowanie surowców do produkcji wyrobów spożywczych, wytwarzanie półprodukktów i wyrobów gotowych, obsługa maszyn i urządzeń stosowanych do produkcji wyrobów spozywczych, magazynowanie wyrobów got
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.05.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: DOP RPO
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Grażyna MALANOWSKA
      Numer telefonu: 523332210
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
      bieżąca obsługa urządzeń specjalistycznych konserwacja i kontrola stanu technicznego zgłaszanie konieczności naprawy
      StPr/19/0602
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      prowadzenie uproszczonej księgowości podmiotów gospodarczych, obsługa programu płatnik w zakresie rozliczeń z ZUS, sporządzanie deklaracji podatkowych, współpraca z klientami
      StPr/19/0603
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      szkolenie BHP, rozmowa z pracodawcą, wdrożenie w zakres obowiązków, rejestracja pacjentów do lekarzy, prowadzenie ewidencji wykonywanych usług medycznych, weryfikacja uprawnień pacjentów, współpraca z
      StPr/19/0672
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      praca na kasie, wykładanie i przyjmowanie towaru, obsługa klienta, dbanie o porządek w miejscu pracy
      StPr/19/0675
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      Montarz instalacji elektrycznych dmowych i przemysłowych.
      StPr/19/0606
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Obsługa klientów, wykładanie towaru, dbanie o wizerunek i porządek na stanowisku pracy i w jego obrębie.
      StPr/19/0663

      Układanie bukietów, kompozycji, kontakt i rozmowa z klientem. Układanie wieńców. Wycena towarów. Sprzątanie stanowiska pracy.
      StPr/19/0661

      Liczenie asortymentu w sklepie za pomocą skanera
      17/5/2019
      wynagrodzenie od od 16 PLN

      do najważniejszych zadań zawodowych specjalisty ds. reklamy należy pozyskiwanie nowych klientów i współpraca ze stałymi klientami przy tworzeniu strategii reklamowej i jej realizacji oraz przeprowadza
      StPr/19/0646
      wynagrodzenie od od 2 000 PLN

      Do najważniejszych zadań zawodowych specjalisty ds. reklamy należy pozyskiwanie nowych klientów i współpraca ze stałymi klientami przy tworzeniu strategii reklamowej i jej realizacji oraz przeprowadza
      StPr/19/0648