Specjalista do spraw reklamy

Miejsce pracy: TUCHOLSKA 5D, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: do najważniejszych zadań zawodowych specjalisty ds. reklamy należy pozyskiwanie nowych klientów i współpraca ze stałymi klientami przy tworzeniu strategii reklamowej i jej realizacji oraz przeprowadza
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 14.05.2019
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)
      • Elastyczność, wysoka motywacja, dobre maniery.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Sp.z o.o.Lexsstal
        Adres: TUCHOLSKA 5D, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 889043906, 576646000
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        bieżąca obsługa urządzeń specjalistycznych konserwacja i kontrola stanu technicznego zgłaszanie konieczności naprawy
        StPr/19/0602
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        prowadzenie uproszczonej księgowości podmiotów gospodarczych, obsługa programu płatnik w zakresie rozliczeń z ZUS, sporządzanie deklaracji podatkowych, współpraca z klientami
        StPr/19/0603
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        szkolenie BHP, rozmowa z pracodawcą, wdrożenie w zakres obowiązków, rejestracja pacjentów do lekarzy, prowadzenie ewidencji wykonywanych usług medycznych, weryfikacja uprawnień pacjentów, współpraca z
        StPr/19/0672
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        praca na kasie, wykładanie i przyjmowanie towaru, obsługa klienta, dbanie o porządek w miejscu pracy
        StPr/19/0675
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        Montarz instalacji elektrycznych dmowych i przemysłowych.
        StPr/19/0606
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Obsługa klientów, wykładanie towaru, dbanie o wizerunek i porządek na stanowisku pracy i w jego obrębie.
        StPr/19/0663

        Układanie bukietów, kompozycji, kontakt i rozmowa z klientem. Układanie wieńców. Wycena towarów. Sprzątanie stanowiska pracy.
        StPr/19/0661

        Liczenie asortymentu w sklepie za pomocą skanera
        17/5/2019
        wynagrodzenie od od 16 PLN

        do najważniejszych zadań zawodowych specjalisty ds. reklamy należy pozyskiwanie nowych klientów i współpraca ze stałymi klientami przy tworzeniu strategii reklamowej i jej realizacji oraz przeprowadza
        StPr/19/0646
        wynagrodzenie od od 2 000 PLN

        Do najważniejszych zadań zawodowych specjalisty ds. reklamy należy pozyskiwanie nowych klientów i współpraca ze stałymi klientami przy tworzeniu strategii reklamowej i jej realizacji oraz przeprowadza
        StPr/19/0648