Zamknij

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Miejsce pracy: LASKOWICKA 6, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Opika nad dziećmi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: nauczanie przedszkolne
    Wymagania pożądane
    Język:
    • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Językowe Przedszkole Baśniowy Dworek
      Adres: LASKOWICKA 6, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Martyna Sternal
      Numer telefonu: 512 070 616
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami, kontrola poprawności akceptacji ofert, umów handlowych, przyjmowanie zamówień oraz kontrola ich zgodności z umową, potwierdzanie zleceń, organizac
      StPr/19/1002
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Prace remontowe, naprawy sprzętu i urządzeń.
      StPr/19/1009
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Obsługa klientów, wykładanie towaru, dbanie o wizerunek i porządek na stanowisku pracy i w jego obrębie.
      StPr/19/0994

      Transport międzynarodowy w krajach UE i poza UE (Turcja)
      StPr/19/0985
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Pomoc w murowaniu, malowaniu, tynkowaniu.
      StPr/19/0979
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      Murowanie, tynkowanie. układanie płyt, gładzi, docieplanie budynków.
      StPr/19/0980
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      obsługa klienta, kasy fiskalnej, wykładanie towaru
      StPr/19/0973
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      Praca w terenie w typowych zadaniach z dziedziny geodezji. Przygotowywanie w biurze podstawowych dokumentów geodezyjnych.
      StPr/19/0968

      UTRZYMANIE CZYSTOŚCI I PORZĄDKU W POMIESZCZENIACH BIUROWYCH I SOCJALNYCH ORAZ NA TERENACH ZIELONYCH
      StPr/19/0959

      cięcie, szlifowanie, wiercenie, prace ślusarskie, monter konstrukcji stalowych
      StPr/19/0956