Zamknij

Grafik komputerowy

Miejsce pracy: SIENKIEWICZA 3, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Tworzenie projektów graficznych, skład DTP i obróbka graficzna.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 22.07.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • PRAWO JAZDY KAT. B*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Znajomość programów graficznych CORELDRAW i PHOTOSHOP
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "MEGA-MEDIA" PALUCHOWSKA MARZENA
      Adres: SIENKIEWICZA 3, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marzena Paluchowska
      Numer telefonu: 516033400
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP lub CV na adres email
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie, kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy uzyciu narędzi ręcznych, ładowanie i rozkładanie materiałów budowlanych
      StPr/19/0952
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach oraz na terenach zielonych
      StPr/19/0949

      zmywanie naczyń, garnków, stućców,pakowanie dań sprzątanie kuchni drobne prace kuchenne, obróbka mięs, warzyw, owoców gotowanie potraw
      StPr/19/0948
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      montaż mebli na podstawie projektu - rozkroju formatek oklejanie formatek
      StPr/19/0950
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      sprzątanie pomieszczeń biurowych
      StPr/19/0931

      sprzedaż kredytów, kont, obsługa posprzedażowa, obsługa kasowa
      StPr/19/0930
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      - murowanie i betonowanie, roboty wykończeniowe, zabudowy g-k - przygotowywanie powierzonego sprzętu do pracy i dbanie o jego stan techniczny, - współpraca z majstrem budowy, - przestrzeganie obowiązu
      StPr/19/0925
      wynagrodzenie od od 3 560 PLN

      szkolenie bhp, obsługa kasy fiskalnej, terminala, kserokopiarki, przyjmowanie towaru, przygotowanie towaru do sprzedazy, dbałosć o zachowanie ciągłosci sprzedaży, prezentowanie firmy wobec klientów i
      StPr/19/0917
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      wypiek pieczywa
      StPr/19/0919
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Tworzenie projektów graficznych, skład DTP i obróbka graficzna.
      StPr/19/0922