Zamknij

Kominiarz

Miejsce pracy: SĄDOWA 11, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie czyszczeń przewodów kominowych (dymowych, spalinowych, wentylacyjnych) w budynku klienta.
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
System wynagradzania: Ryczałtowy
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
    • Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Spółdzielnia Pracy Kominiarzy w Toruniu
      Adres: KONOPACKA 23, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Sławomir Białucha
      Numer telefonu: (56) 62 227 49
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Utrzymanie czystości i porządku w pokojach na korytarzu i w kuchni. Przygotowywanie obiektu do przyjęcia gości. Wykonywanie prac porządkowych w otoczeniu obiektu.
      StPr/19/1114
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      PRACE MURARSKIE: BLOKI SILKATOWE, BLOKI CERAMICZNE, CEGŁA KLINKEROWA.
      StPr/19/1116
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Przygotowywanie potraw, sprzątanie kuchni. Przygotowywanie produktów do sporządzania potraw.
      StPr/19/1110
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Sprzedaż towarów , zamawianie towarów w języku chińskim , przyjmowanie dostaw od dostawców pochodzenia chińskiego oraz z Chin , utrzymywanie czystości w sklepie. Współpraca z chińskim kierownictwem fi
      StPr/19/1104

      Urzymanie czystości na klatkach schodowych.
      StPr/19/1107

      Transport międzynarodowy Europa, Azja
      StPr/19/1081
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      -Obsługa klientów przy ladzie mięsnej - Obsługa maszyn do krajania -Dbałośc o czystosc opraz ekspozycję Towarów.
      61/9/2019

      -Profesjonalna Obsluga Klienta na sali sprzedaży -Obsługa Kasy fiskalnej -Dbanie o pr4awidłową jakość ekspozycji towaru i czystości
      60/9/2019

      Wykonywanie czyszczeń przewodów kominowych (dymowych, spalinowych, wentylacyjnych) w budynku klienta.
      StPr/19/1071

      Krojenie warzyw i mięsa, przygotowywanie surówek i innych przekąsek, sprzątanie, wydawanie posiłków.
      StPr/19/1073