Zamknij

Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Krojenie warzyw i mięsa, przygotowywanie surówek i innych przekąsek, sprzątanie, wydawanie posiłków.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 25.09.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: ANNA SZWANKOWSKA
    Numer telefonu: 523332280
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
    Utrzymanie czystości i porządku w pokojach na korytarzu i w kuchni. Przygotowywanie obiektu do przyjęcia gości. Wykonywanie prac porządkowych w otoczeniu obiektu.
    StPr/19/1114
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    PRACE MURARSKIE: BLOKI SILKATOWE, BLOKI CERAMICZNE, CEGŁA KLINKEROWA.
    StPr/19/1116
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    Przygotowywanie potraw, sprzątanie kuchni. Przygotowywanie produktów do sporządzania potraw.
    StPr/19/1110
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Sprzedaż towarów , zamawianie towarów w języku chińskim , przyjmowanie dostaw od dostawców pochodzenia chińskiego oraz z Chin , utrzymywanie czystości w sklepie. Współpraca z chińskim kierownictwem fi
    StPr/19/1104

    Urzymanie czystości na klatkach schodowych.
    StPr/19/1107

    Transport międzynarodowy Europa, Azja
    StPr/19/1081
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    -Obsługa klientów przy ladzie mięsnej - Obsługa maszyn do krajania -Dbałośc o czystosc opraz ekspozycję Towarów.
    61/9/2019

    -Profesjonalna Obsluga Klienta na sali sprzedaży -Obsługa Kasy fiskalnej -Dbanie o pr4awidłową jakość ekspozycji towaru i czystości
    60/9/2019

    Wykonywanie czyszczeń przewodów kominowych (dymowych, spalinowych, wentylacyjnych) w budynku klienta.
    StPr/19/1071

    Krojenie warzyw i mięsa, przygotowywanie surówek i innych przekąsek, sprzątanie, wydawanie posiłków.
    StPr/19/1073