Elektryk

Miejsce pracy: UL.BYDGOSKA 1 1, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prace w strukturach, utrzymanie ruchu, podłączanie i montaż urządzeń AKPiA, usuwanie awarii maszyn, nstalacji i i urządzeń AKPiA, udział w procesach remontowych i modernizacyjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • eksploatacja urządzeń instalacji i sieci elektrycznych do 1KV
    • znajomość aparatury AKPiR, umiejętność czytania dokumentacji DTR
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: HAFNER POMAGIER - TRZEBUCHOWSCY SP.J.
      Adres: SKŁODOWSKIEJ-CURIE 97, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Kowalska
      Numer telefonu: 56 639 14 39
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
      Prace w podręcznym archiwum, przechowywanie i zabezpieczanie zgromadzonej dokumentavcji, prowadzonej jej ewidencji, porządkowanie przechowywanej dokumentacji, przygotowywanie materiałów archiwalnych d
      StPr/19/1175
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Roboty budowlane. Prace murarskie. Obsługa narzędzi budowlanych.
      StPr/19/1172
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      - doradztwo i sprzedaż produktów medycznych, - obsługa i wystawianie dokumentów sprzedażowych, raportowych - przyjmowanie towaru, - dbałość o miejsce pracy i wizerunek firmy - obsługa klientów
      StPr/19/1166

      Wznoszenie budynków, tynkowanie elewacji, elektrycy i hydraulicy mile widziani
      StPr/19/1165
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      pobieranie i przygotowanie potraw na zamówienia, bankiety i inne zabezpieczanie surowców, półproduktów
      StPr/19/1161

      Krojenie mięsa i warzyw, wydawanie posiłków, sprzątanie i utrzymanie czystości sprzętu kuchennego i pojemników
      StPr/19/1147

      Prowadzenie zajęć dydaktycznych i opiekuńczo wychowawczych. Organizowanie uroczystości okolicznościowych dla dzieci i rodziców. Dbanie o porządek w miejscu pracy. Współpraca w zespole.
      StPr/19/1145
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      sprzątanie powierzchni biurowych i socjalnych, sprzatanie terenu zewnętrznego należącego do obiektu (zamiatanie, odśnieżanie)
      StPr/19/1126
      wynagrodzenie od od 1 687 PLN

      PRACE MURARSKIE: BLOKI SILKATOWE, BLOKI CERAMICZNE, CEGŁA KLINKEROWA.
      StPr/19/1116
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Prace w strukturach, utrzymanie ruchu, podłączanie i montaż urządzeń AKPiA, usuwanie awarii maszyn, nstalacji i i urządzeń AKPiA, udział w procesach remontowych i modernizacyjnych
      StPr/19/1074
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN