Sprzedawca-kasjer

Miejsce pracy: KOŚCIUSZKI 9A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta, kasy, terminala. Przyjmowanie towaru, ekspozycja.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 23.10.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: P.P.H.U. "ALEX" Edyta Byrszel-Gębka
    Adres: KOŚCIUSZKI 9A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Edyta Byrszel-Gębka
    Numer telefonu: 606919301
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Przygotowanie rolek/ zestawów wg standardów restauracji przygotowanie składników. Utrzymanie czystości w miejscu pracy.
    StPr/19/1148
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    Krojenie mięsa i warzyw, wydawanie posiłków, sprzątanie i utrzymanie czystości sprzętu kuchennego i pojemników
    StPr/19/1147
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Prowadzenie zajęć dydaktycznych i opiekuńczo wychowawczych. Organizowanie uroczystości okolicznościowych dla dzieci i rodziców. Dbanie o porządek w miejscu pracy. Współpraca w zespole.
    StPr/19/1145
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    - doręczanie korespondencji (praca w terenie) - archiwizacja dokumentacji
    StPr/19/1143

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - prowadzenie ewidencji okresów podlegania ubezpieczeniu społecznemu rolników, - sporządzanie zaświadczeń dotyczących okresów podlegania, opracowywanie decyzji
    StPr/19/5868

    Planowanie pracy kierowców, nadzór nad prawidłowym wykonywaniem zadań, wstępna weryfikacja kart drogowych, kontrole zgosności dokumentacji pojazdów z zezwoleniami, planowanie napraw bieżących, formuło
    StPr/19/1130
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    sprzątanie powierzchni biurowych i socjalnych, sprzatanie terenu zewnętrznego należącego do obiektu (zamiatanie, odśnieżanie)
    StPr/19/1126
    wynagrodzenie od od 1 687 PLN

    Obsługa klienta, kasy, terminala. Przyjmowanie towaru, ekspozycja.
    StPr/19/1122
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    PRACE MURARSKIE: BLOKI SILKATOWE, BLOKI CERAMICZNE, CEGŁA KLINKEROWA.
    StPr/19/1116
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    Prace w strukturach, utrzymanie ruchu, podłączanie i montaż urządzeń AKPiA, usuwanie awarii maszyn, nstalacji i i urządzeń AKPiA, udział w procesach remontowych i modernizacyjnych
    StPr/19/1074