Pracownik kancelaryjno-ternowy

Miejsce pracy: KLASZTORNA 1, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - doręczanie korespondencji (praca w terenie) - archiwizacja dokumentacji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 18.11.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy B
    • dobra obsługa komputera
    • DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : Komornik Sądowy zatrudni osobę na stanowisku pracownika kancelaryjno-terenowego. Wymagane doświadczenie w pracy terenowej oraz administracji publicznej - najchętniej emerytowany policjant. Wy
      Pracodawca: Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Świeciu Małgorzata Rut-Nowak
      Adres: KLASZTORNA 1, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Administrowanie oraz całościowa obsługa biura zgodnie z zachowaniem zasad firmy. Dbanie o utrzymanie czystości w biurze, wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawce w terminie z zachowaniem o
      StPr/19/1153
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Przygotowanie rolek/ zestawów wg standardów restauracji przygotowanie składników. Utrzymanie czystości w miejscu pracy.
      StPr/19/1148
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      Krojenie mięsa i warzyw, wydawanie posiłków, sprzątanie i utrzymanie czystości sprzętu kuchennego i pojemników
      StPr/19/1147
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Prowadzenie zajęć dydaktycznych i opiekuńczo wychowawczych. Organizowanie uroczystości okolicznościowych dla dzieci i rodziców. Dbanie o porządek w miejscu pracy. Współpraca w zespole.
      StPr/19/1145
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      - doręczanie korespondencji (praca w terenie) - archiwizacja dokumentacji
      StPr/19/1143

      obsługa gości restauracji, przygotowywanie napojów, obsługa ciśnieniowego ekspresu do kawy, obsługa elektronicznego systemu obsługi klienta, przygotowanie i obsługa imprez okolicznościowych, prace por
      StPr/19/1139

      sprzątanie powierzchni biurowych i socjalnych, sprzatanie terenu zewnętrznego należącego do obiektu (zamiatanie, odśnieżanie)
      StPr/19/1126
      wynagrodzenie od od 1 687 PLN

      Obsługa klienta, kasy, terminala. Przyjmowanie towaru, ekspozycja.
      StPr/19/1122
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      PRACE MURARSKIE: BLOKI SILKATOWE, BLOKI CERAMICZNE, CEGŁA KLINKEROWA.
      StPr/19/1116
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Prace w strukturach, utrzymanie ruchu, podłączanie i montaż urządzeń AKPiA, usuwanie awarii maszyn, nstalacji i i urządzeń AKPiA, udział w procesach remontowych i modernizacyjnych
      StPr/19/1074
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN