Zamknij

Tokarz

Miejsce pracy: Bydgoska 1, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn tokarskich
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 18.12.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE (wymagany staż - lata: 1)
      Pracodawca: PMP ROLLS & SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Bydgoska 1, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Magdalena Starszak
      Numer telefonu: 515036202
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: brak danych
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Obsługa klientów, wykładanie towaru, dbanie o wizerunek i porządek na stanowisku pracy i w jego obrębie.
      StPr/20/0039
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Obsługa elektronicznego Systemu Ruchm Interesantów. Obsługa kserokopiarki, faksu oraz komputera. Przyjmowanie i wysyłka poczty ydziału Komunikacji i Dróg. Pomoc przy obsłudze podręcznego zbioru akt po
      StPr/20/0037
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Roboty rozbiórkowe, transportowe, porządkowe, murowanie
      StPr/20/0026

      PRACE BUDOWLANE NA TERENIE ŚWIECIA
      StPr/20/0027
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      StPr/20/0028

      Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, kinezyterapeutycznych i masażu u dzieci od niemowlęctwa do 18 roku życia
      StPr/20/0024
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      Obsługa kasy, klienta, terminala
      StPr/20/0017

      Pielęgnacja i opieka nad dziećmi w wieku od 20 tyg. do 3 lat.
      StPr/20/0005
      wynagrodzenie od od 3 008 PLN

      WYPIEK PIECZYWA WEDŁUG ZAMÓWIEŃ
      StPr/19/1187

      obsługa maszyn tokarskich
      StPr/19/1188
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN