Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, kinezyterapeutycznych i masażu u dzieci od niemowlęctwa do 18 roku życia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 03.02.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: fizjoterapia
    Uprawnienia:
    • prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Grażyna MALANOWSKA
      Numer telefonu: 523332274
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
      przekazania dokumentów:
      Prefabrykacja oraz montaż konstrukcji stalowych.
      StPr/20/0182
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Dbałość o czystaść na stanowisku, dbałość o towar, obsługa urządzeń znajdujących się w sklepie, obsługa klienta, pakowanie towaru, przygotowanie towaru do sprzedaży.
      StPr/20/0183

      Obsługa klienta, kasy fiskalnej. Składanie zamówień. Wycena towarów, rozliczenia ilościowe, jakościowe dostaw. Wykonywanie raportów kasowych oraz innych dokumentów wewnętrznych.l
      StPr/20/0184

      Zapoznanie sie z przepisami BHP i HACAP, zapoznanie sie ze sklepem i towarem, nauka obsługi kasy fiskalnej, wagi, totolotka, terminala płatniczego i kart doładowujących, układanie towaru i ich wycena,
      StPr/20/0169
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Obsługa sekretariatu, przyjmowanie interesantów, odbiór poczty, obsługa telefonu. Prowadzenie korespondencji z ZUS i US. Pomoc przy sporządzaniu rozliczeń rocznych.
      StPr/20/0149

      Praca z czytelnikiem, porządkowanie, układanie książek, okładanie książek, sporządzanie monitów, wykonywanie wystaw i gazetek reklamowych, sporządzanie kart katalogowych, pomoc w przygotowaniu imprez,
      StPr/20/0150

      Obsługa kasy, klienta, terminala i wykładanie towaru.
      StPr/20/0158

      Archiwizacja dokumentów, wprowadzanie faktur, sprawdzanie pod względem merytorycznym i rachunkowym, obsługa programu Office, obsługa urządzeń biurowych, reprezentowanie przed klientami, kontaktowanie
      StPr/20/0164

      Mycie naczyń, przygotowanie sałatek i surówek, obieranie warzyw, utrzymanie porządku w pomieszczeniach restauracji, układanie towaru na półmiskach, obsługa podstawowych urządzeń gastronomicznych, pomo
      StPr/20/0165

      dekretacja dokumentów księgowych oraz ich werfikacja formalna księgowanie dowodów księgowych w systemie archiwizacja dokumentów księgowych zgodnie z procedurami wewnętrznymi kompletowanie dokumentów t
      StPr/20/0132