Pracownik budowlany

Miejsce pracy: SĄDOWA 5, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca na terenie Świecia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.03.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE "AGAD" SP.Z O.O
    Adres: Chrzanowskiego 23B, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: TADEUSZ ARNOLD
    Numer telefonu: 660477636
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Zapoznanie sie ze strukturą organizacyjną i instrukcjami BHP, systemem profili, okuć systemów p. poż, aluminiowych, umiejętność doboru profilu i okuć, obsługa specjalistycznych urządzeń do produkcji stolarki aluminiowej, obsługa pilarki dwugłowicowej, praski do odwodnień, zagniatarki, automatów do narozy aluminiowych, przecinarki, doradztwo klientom w projektowaniu okien, drzwi, konstrukcji slusarskich, umiejętność wykonywania obliczeń statystycznych, montaż stolarki aluminiowej, obróbka wykończeniowa, umiejętność demontażu i montażu na kotwy, montaż wszelkich akcesoriów okiennych parapetów
    StPr/20/0320
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    Zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji. Warunki pracy Zakład
    StPr/20/1173
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Zapoznanie się z organizacją i funkcjonowaniem Zakładu, wykorzystanie różnych metod i narzędzi terapeutycznych w aktywizowaniu osób starszych i niesamodzielnych, rozpoznawanie i zaspokojanie potrzeb c
    StPr/20/0309

    wdrożenie w systemy: SAP, OMP, WPPRO, TRUCK FILL, PMRED obsługa klientów: przyjmowanie, ewidencjonowanie, realizacja zamówień, korespondencja mailowa z klientami nadzorowanie przeterminowanych płatnoś
    StPr/20/0297

    praca na terenie Świecia
    StPr/20/0286
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    prace budowlane na terenie Świecia
    StPr/20/0287

    Zapoznaie się z regulaminem szpitala, szkolenie BHP, szkolenie z ochrony danych osobowych, umiejętność sporządzania list wypłat wynagrodzeń, umiejętność realizacji potrąceń z list płac, prowadzenia ka
    StPr/20/0280

    Zapoznanie sie z regulaminem szpitala, szkolenie BHP, szkolenie z ochrony danych osobowych, umiejętność kompletowania, dekretowania i księgowania dowodów księgowych, umiejętność analizy kont rachunkow
    StPr/20/0281

    Praca na terenie Świecia
    StPr/20/0285
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    Pomiary terenowe, przetważanie pomiarów terenowych w programie komputerowym i przygotowanie map dla klientów
    StPr/20/0279