Zamknij
REKLAMA

Do złodzieja, który dnia 17.09 w siłowni NextGym ukradł moje ciuchy, w których był portfel z dokumentami (wszystko już zastrzeżone więc ci się nie przydadzą) kluczyki od auta i telefon.. Mam twoje imię i nazwisko, bo tylko ty wychodziłeś krótko przede mną z szatni. Oddaj wszystko po dobroci albo policja się tym zajmie.. Telefon bardzo łatwo namierzyć, a dokumenty są ci nieprzydatne..

Chcialbym pozdrowic mlodego cygana 18/19lat z szarej bmw e30 niezla sztuka ????????

Pozdrawiam Pana z Miami zapomniałam imię twoje ale za to ty moje dobrze pamietales megafon z BMW . Tym razem kierowca nie byłeś zostaw pozdrowionka dziewczyna z którą tańczyłes ;));D

ktoś zgubił klucze na stadionie (znalezione zostały na ławkach przy kortach tenisowych)

nie pozdrawiam barana z ciemnozielonej toyoty rav4, troche więcej wyobraźni, jeśli to czytasz, to wiesz o co chodzi

13.09 Chciałby pozdrowić uroczą ciemną blondynkę ekspedientkę z stacji Arka za Mondi ????

11.09. 16:20-40 chciałbym pozdrowic dziewczyne w czarnych leginsach i jeansowej kurtce szlas z mama z zakupów chłopak z parku ????????

Pozdrawiam Serdecznie piękną czarnowłosą instruktor nauki jazdy, którą często widuje w okolicy marianek. Z opinii słyszałem, że bardzo dobrze uczysz - chyba specjalnie zapisze się na kurs ????

„Mam kilka ha i poszukuję gospodarza co też ma trochę ha, żeby zbudować wielkie imperium ha. Specjalnych wymagań nie mam, tylko żeby były ha.” Ps. Minimum 10ha

Pozdrawiam chłopaka w czerwonej ( bordowej ) koszulce z plecakiem Nike kolor granatowy który przechodził obok CCC i dziwnie spojrzał na minionka ????

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone