Zamknij
REKLAMA

"Pozdrawiam czerwonowłosą fotografkę co była na spocie w Świeciu. Widziałem Cię tam jedyny raz w Świeciu ale propsy za styl!, Zostaw po sobie ślad"

"Siemka😀Razem z kolegą jesteśmy przyjazdem na zakątku i potrzebujemy osoby która nas oprowadzi po tym pięknym miasteczku. Pozdrawiamy 💎"

"Pozdrawiam chłopaka który był na targach między godziną 11/11:15 i powiedział dziewczynie o blond włosach "na zdrowie" odezwij się 😊"

"pozdrawiam dwóch chłopaków którzy byli na targach edukacyjnych w Świeciu jesteście z technikum elektryczno-energetyczne nr12 w Bydgoszczy. Pozdrawiają 3 dziewczyny z którymi poszliście na papierosa. Odezwijcie się w komentarzu jeden z was miał okulary 😉"

"Nie pozdrawiam chudego blondyna z orlenu z górnego gruczna , strasznie wredny 😒"

"Dziękuję Wybawcom z Cafe Kultura za odnalezienie pierścionka :) Dziękuję pięknie Panowie"

"Dzień dobry Wczoraj po godzinie 14 zgubiłam worek z adidasa, a w środku miałam strój na wf. Był on na przystanku koło ronda SP1"

"Witam "Pozdrawiamy dziewczyny które ok 13.55 wychodząc z Kauflanda mówiły " za mundurem panny sznurem" słyszeliśmy ;)"

"Pozdrawiam dwie dziewczyny ze sklepu w Jezewie (GS). Chłopak w czerwonej bluzie odezwijcie się jak chcecie 🤗"

"Witam chciałbym pozdrowić ładna dziewczynę która była na koncercie kukona bawiłaś się z dwiema koleżankami byłaś ubrana na czarno i miałaś czapkę i byłaś niska koleżance poradziłem żeby zrobiła zdj bez flasha"

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone