Zamknij
REKLAMA

"pozdrawiam 4 dziewczyny co piły wino w poniedziałkowe popołudnie w Decznie"

"Witam. Dzisiaj na Mariankach zaginęły klucze. Trzy klucze z breloczkiem-sercem. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt."

"Pozdrawiamy z kolegą grupe dziewczyn z dnia 15.07 które były na przystanku PKS mniej więcej po godzinie 19, odezwijcie się w komentarzu😉"

"Witam chciałam pozdrowić serdecznie pana Tomka z hurtowni budowlanej z osia jeśli to czytasz daj łapkę wiek mniej więcej na 25 /29"

"Chciałbym pozdrowić śliczną ciemnowłosą dziewczynę o imieniu Kinga , która obsługiwała mnie ok. godz 20 dnia 16.07 w Kfc Morsk odezwij się w kom !;3"

"Witam pozdrawiam śliczna dziewczynę która szła pieszo w stronę dworca PKP w swiekatowie o godzinie 12,00odezwij się, chłopak z forda 😃"

"Witam🙂, Chciałbym pozdrowić piękną dziewczynę w rudo-czerwonych włosach dnia 14.07. o godz 21:30 w Pruszczu Pom która stała na rolkach przed przejazdem kolejowym miałaś ubrany kask i na lewym barku pulsometry czy cos w ten deseń, wydaje mi się że na Ciebie czekała przy polo na parkingu koleżanka blond włosa też na rolkach , może się zgadamy na wspólny wypad na rolkach ??, też jeżdżę 😃"

"Chciałbym pozdrowić chłopaków którzy byli na sp5 dnia 11.07.2019 jeden z nich ubierał stój kąpielowy „Barbie” Odezwijcie się w komentarzu ❤️"

"Witam, chciałbym pozdrowić piękną dziewczynę o blond włosach, która dnia 13.07 obsługiwała z koleżanką dmuchany plac zabaw na festiwalu kapel na dużym blankuszu 😃 pozdrawia chłopak w okularach przeciwsłonecznych i czerwonej koszulce moro. Jeśli masz ochotę to odezwij się w komentarzu. 😄😉"

"Pozdrawiam koleżankę w czarnych włosach, która była około 19 na klasztornej. Będziesz wiedziała o kogo chodzi 😛(13.07)"

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone