Zamknij

"Serwus dziewczyny???? Czy znajdzie sie tu jakas singelka do blizszej znajomosci,wypadu do kina czy tez na browarka? Mam 29 lat szukam dziewczyny ktora mysli powaznie o zyciu???? Jesli jestes taka osoba to sie odezwij????"

"Pozdrawiam Pana z Alei Jana Pawła 2 ostania klatka fajne ma pan poczucie humoru pozdrawiam ????????"

"pozdrowienia dla bardzo sympatycznej pasazerki z Passata b6 CSWAK**. Masz piękny uśmiech ????"

"Dnia 19 stycznia zgubiłam pudełko do okularów w kolorze czarnym z okularami w środku w Bukowcu w okolicach Dino. Znalazcę proszę o kontakt: 665208880"

"Szukam wokalisty do zespołu w wieku 16-20 lat rodzaj muzyki jaki bedzie grany to pop, rock generalnie wszystko co wpadnie w ucho."

"Pozdrawiam osobę która mi wyrwala kamerę samochodu a za parę dni zwinela antenę od CB radia na ulicy Żwirki i Wigury. Jest już zgłoszone na Policji i niestety ale masz pecha bo jest kamera i będzie otworzone nagranie."

"Pozdrawiamy dwie Młode Panie Które Podeszły zapytać dwóch Młodych Chłopaków o zakup % ???? do crocodila pozostawcie coś po sobie odezwiemy się :)"

"Poszukuję osobę towarzyszącą na studniówkę ????????"

"Prosze o wstawienie tego posta: Pozdrawiam 2 dziewczyny ktore staly na przeciwko banku milenium dn.18.01 o godz 18.30 i spacerowaly kolo mnie na parkingu.Chlopak z glosno grajacego auta ???? niech ktoras sie odezwie????"

"Chętnie poznam wesołą Panią w wieku 18-20 lat potrzebuje z kimś pogadać ;)"

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone