Zamknij
REKLAMA

"Poznam jakąś dziewczyną która ma wolny czas i chce również się spotkać heh ja jestem miły chłopak z uśmiechem i fajnym charakterem 😄czekam cierpliwie heh 😀"


komentarz (1)

Marek SMarek S

1 0

Wracam wciąż myślami do czasów z przed pół wieku kiedy w Waszym mieście ,jako 16 chłopak, przeżyłem zauroczenie czy wręcz miłość młodzieńczą Nigdy nie zapomnę tej długowłosej dziewczyny i tamtego uczucia. Kilka razy dane mi było być przejazdem w Świeciu i za każdym razem zaglądałem na podwórko przy ul Pocztowej ale nigdy nie starczyło odwagi na więcej niż spojrzenie w stronę okien mieszkania, które zamieszkiwała w latach 1966-68 Jakże miło byłoby jakimś cudem to co pisze dotarło do Ciebie S....u Bez względu jednak na wszystko pozdrawiam Ci b. serdecznie i przepraszam za wszystko co być może złem jeszcze tkwi w Twojej pamięci Marek S Radom ps Pozdrów Irene ,jak macie kontakt
22:00, 10.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

"Pozdrawiam chłopa w żółtym plecaku, któremu razem z koleżanką spojrzałyśmy chamsko prosto w oczy w nowo otwartej biedronce XD masz sliczne oczy uwu"

"Pozdrowienia dla kolegów z 2a Zsp a w szczególności dla kolegi w czerwonej kurtce dziewczyna od długopisa 😉😉"

"Pozdrawiam blondynkę w okularach o imieniu Monika( jeśli się nie mylę) którą widziałem dnia 23.09 w punkcie oddawania krwi w Świeciu przy ulicy WP 172😉"

Od Spotterki "Pozdrawiam chłopaka ubranego w kolorową koszulkę i spodnie z adidasa, który był dziś (25.09.) z kolegami w KFC około godziny 15. Ps. Uroczy wiatraczek 😍😂"

"Pozdrawiamy dziewczyny siedzące na tyłach zielonego autobusu nr 1 o 8:15. Chłopaki z kremowego Mercedesa."

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone