Zamknij

"Poznam jakąś dziewczyną która ma wolny czas i chce również się spotkać heh ja jestem miły chłopak z uśmiechem i fajnym charakterem 😄czekam cierpliwie heh 😀"


Komentarze (1)

Marek SMarek S

1 0

Wracam wciąż myślami do czasów z przed pół wieku kiedy w Waszym mieście ,jako 16 chłopak, przeżyłem zauroczenie czy wręcz miłość młodzieńczą Nigdy nie zapomnę tej długowłosej dziewczyny i tamtego uczucia. Kilka razy dane mi było być przejazdem w Świeciu i za każdym razem zaglądałem na podwórko przy ul Pocztowej ale nigdy nie starczyło odwagi na więcej niż spojrzenie w stronę okien mieszkania, które zamieszkiwała w latach 1966-68 Jakże miło byłoby jakimś cudem to co pisze dotarło do Ciebie S....u Bez względu jednak na wszystko pozdrawiam Ci b. serdecznie i przepraszam za wszystko co być może złem jeszcze tkwi w Twojej pamięci Marek S Radom ps Pozdrów Irene ,jak macie kontakt
22:00, 10.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

"Chciałabym pozdrowić chłopaka, który jeździ na motorze. Który wjechał dwa razy pod zakaz koło kina, pokazałeś mi cześć, a ja Ci nie więc robię to tu. Blondynka białej bluzeczce z pieskiem 🤣"

"Pozdrawiam blondynke za którą stałem dzisiaj po raz kolejny w kolejce. Wsiadalas do Astry na CCH. Odezwij się 😊"

"Chciałbym pozdrowić dziewczynę bawiącą się w sobotę w MIAMI Club.Ty -brunetka, biała koszulka, krótkie spodenki lub spódniczka. Między 3 a 4 w nocy siedziałaś na sofie blisko DJa. Ja wysoki blondyn, czarne jeansy, czarna koszulka polo. Zerkałaś na mnie ;) Pozostaw po sobie ślad :)"

"pozdorwam dziewczynę, która kazała mi przynieść Red Bulla w Miami, odezwij się chłopak w czapce 😎😁"

"16.08 na vixie w Decznie zgubiłam czarną zamszową ramoneske. Jeżeli ktoś znalazł niech odezwie się w komentarzu 😉"

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone