Zamknij

"chciałam pozdrowić moją ulubioną szefową, która wiecznie nie wie jak się nazywam mimo, że pracuje parę dobrych lat 😂 imię to już każde miałam - nazwisko tak samo a jakoś moje profile na FB i insta ma oblukane i jest na bieżąco mimo,że nie posiada fb czy instagrama."


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

"Poszukuje koleżanki w wieki 17-19l, z którą mógłbym nawiązać luźną relacja. Mianowicie chodzi mi o wyjście na piwko lub zwyczajny spacer. 😛 (Nie, nie możesz zabrać przyjaciółki) :3"

"Dziena wszystkim za dzisiejszy balet, zostanie w pamięci na długo. pozdro od najbardziej zwariowanego faceta zwanym potocznie jako PŁASKI 💪🤣👌"

"Pozdrawiam 3 dziewczyny które szły wieczorem koło 21 Główna koło Biedronki 😊Chłopak w pomarańczowej bluzie odezwij się w komentarzu(14.08)"

"Witam. Chciałabym pozdrowić chłopaka, któremu niechcący zablokowałam wjazd na parking pod chińczykiem na ulicy Klasztornej w Świeciu dzisiaj koło godziny 12 😉 Dziękuję za wyrozumiałość 😉(14.08)"

"Chciałbym pozdrowić piękną, młodą Panią pielęgniarkę o blond włosach i nie wysokim wzroście z Nowego Szpitala w Świeciu. Mijaliśmy się na neurologii, niestety nie było czasu zagadać :)"

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone