Zamknij

"Pozdrawiam chlopaka z tatuazem kotwicy na ramieniu, ktory bawil sie w ten weekend na hali. Fajna osiemnastka z takim samym tatuazem na kostce, zostaw cos po sobie."


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

"Witam pozdrawiam śliczna dziewczynę która szła pieszo w stronę dworca PKP w swiekatowie o godzinie 12,00odezwij się, chłopak z forda 😃"

"Witam🙂, Chciałbym pozdrowić piękną dziewczynę w rudo-czerwonych włosach dnia 14.07. o godz 21:30 w Pruszczu Pom która stała na rolkach przed przejazdem kolejowym miałaś ubrany kask i na lewym barku pulsometry czy cos w ten deseń, wydaje mi się że na Ciebie czekała przy polo na parkingu koleżanka blond włosa też na rolkach , może się zgadamy na wspólny wypad na rolkach ??, też jeżdżę 😃"

"Chciałbym pozdrowić chłopaków którzy byli na sp5 dnia 11.07.2019 jeden z nich ubierał stój kąpielowy „Barbie” Odezwijcie się w komentarzu ❤️"

"Witam, chciałbym pozdrowić piękną dziewczynę o blond włosach, która dnia 13.07 obsługiwała z koleżanką dmuchany plac zabaw na festiwalu kapel na dużym blankuszu 😃 pozdrawia chłopak w okularach przeciwsłonecznych i czerwonej koszulce moro. Jeśli masz ochotę to odezwij się w komentarzu. 😄😉"

"Pozdrawiam koleżankę w czarnych włosach, która była około 19 na klasztornej. Będziesz wiedziała o kogo chodzi 😛(13.07)"

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone