Zamknij

"Pozdrawiam robotników przy wjeździe do Świecia. To trzeba mieć umiejętności żeby wyjebać sie walcem xD"


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

"Witam pozdrawiam śliczna dziewczynę która szła pieszo w stronę dworca PKP w swiekatowie o godzinie 12,00odezwij się, chłopak z forda 😃"

"Witam🙂, Chciałbym pozdrowić piękną dziewczynę w rudo-czerwonych włosach dnia 14.07. o godz 21:30 w Pruszczu Pom która stała na rolkach przed przejazdem kolejowym miałaś ubrany kask i na lewym barku pulsometry czy cos w ten deseń, wydaje mi się że na Ciebie czekała przy polo na parkingu koleżanka blond włosa też na rolkach , może się zgadamy na wspólny wypad na rolkach ??, też jeżdżę 😃"

"Chciałbym pozdrowić chłopaków którzy byli na sp5 dnia 11.07.2019 jeden z nich ubierał stój kąpielowy „Barbie” Odezwijcie się w komentarzu ❤️"

"Witam, chciałbym pozdrowić piękną dziewczynę o blond włosach, która dnia 13.07 obsługiwała z koleżanką dmuchany plac zabaw na festiwalu kapel na dużym blankuszu 😃 pozdrawia chłopak w okularach przeciwsłonecznych i czerwonej koszulce moro. Jeśli masz ochotę to odezwij się w komentarzu. 😄😉"

"Pozdrawiam koleżankę w czarnych włosach, która była około 19 na klasztornej. Będziesz wiedziała o kogo chodzi 😛(13.07)"

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone